Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna! am 12 ani si de 1 saptamana sunt cu un baiat pe nume andrei. in primele zile de relatie a fost destul de ok. se purta frumos si parea foarte entuziasmat, insa dupa cateva zile i-a cam trecut cheful... in weekend-ul trecut a promis ca suna dar nu s-a tinut de promisiune. trebuia sa ne intalnim dar a bagat vechea scuza:" nu m-a lasat mama sa ies". tin sa precizez ca parintii stiu de relatia noastra. multi oameni mi-au zis sa ii dau papucii da nu ma lasa sufletul. orice sugestie e bine-venita. mersi anticipat :pardon:

 

 

app. am mai auzit texte ca: "esti prea mica vezi-ti de scoala si de invatatura", si sunt satula de ele...asa ca astept alte pareri :doh:

Editat de heidy
mirckuitoare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am incercat sa ignor sentimentele pentru ca stiam ca nu e tocmai ok sa am o relatie acum dar cn poate spune nu unui lucru care s-a intamplat fara voia sa? NIMENI! Degeaba spuneti sa mai cresc pentru ca odata ce ai intrat intr-o relatie nu o poti incheia din cauza varstei. Acum decat sa spun NU si sa sufar dupa mai bine incerc sa indrept ce se mai poate indrepta. Nu e chiar asa usor sa ignori un sentiment :pardon:

Editat de pity_boss

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am incercat sa ignor sentimentele pentru ca stiam ca nu e tocmai ok sa am o relatie acum dar cn poate spune nu unui lucru care s-a intamplat fara voia sa? NIMENI! Degeaba spuneti sa mai cresc pentru ca odata ce ai intrat intr-o relatie nu o poti incheia din cauza varstei.

Si ..cam ce sentimente te incearca pe tine ?

Nu vrei sa fim prieteni? Eu am 13 ani. :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am incercat sa ignor sentimentele pentru ca stiam ca nu e tocmai ok sa am o relatie acum dar cn poate spune nu unui lucru care s-a intamplat fara voia sa? NIMENI! Degeaba spuneti sa mai cresc pentru ca odata ce ai intrat intr-o relatie nu o poti incheia din cauza varstei.

ok,daca zici ca nu poti sa o inchei din cauza varstei ai sa o inchei din cauza dezamagirii...

Editat de .Max.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

copii din ziua de azi,, aveti relatii stabile inca din clasa a 5-a? :pardon: deci esti de 1 saptamana cu el si deja ai probleme? si el ce varsta are? nu inteleg de ce va complicati viata la 12 ani cu relatii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
copii din ziua de azi,, aveti relatii stabile inca din clasa a 5-a? :pardon: deci esti de 1 saptamana cu el si deja ai probleme? si el ce varsta are? nu inteleg de ce va complicati viata la 12 ani cu relatii.

el de de varsta cu mine. in a 6-a

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai grav este ca 'parintii stiu de relatia noastra'.

 

In fine.

Daca cineva poate sa spuna ceva la obiect, fara incriminari la adresa varstei.

 

Eu unul nu sunt in stare sa articulez ceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×