Sari la conținut
Forum Roportal
thunami

Capacitati paranormale

Postări Recomandate

Toti sint si sintem trasi in directia crearii de bunuri materiale. Chiar si cei ce spun ca ei lucreaza in domeniul..spiritual, urla ca disperatii cind li se strica calcul, aparatura din emisiunile media, sau alte dotari pe care le au facute de cei ce creeaza bunuri materiale.

Aceste creatii matereiale, ne indeparteaza de studierea invizibilului, de meditatie, din care iti dai seama de multe.

Dar chiar si cei ce creeaza material, au momente din viata cind fac...socuri si li se revela partea invizibila si inexplicabila a existentei.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Incercand sa folosesc un astfel de semn revelat am dat de belea - asa cum spui atrag atat binele cat si raul. Asa ca multumeste-te cu revelatia si poate peste ani iti va folosi. Cu astfel de lucruri trebuie sa ai rabdare. Aici chiar nu te pot ajuta cu nimic. Tot ce se poate sa fie o cheie, asa ca nu te juca cu semnele astea ca nu stii unde duc.

 

Thunami ?

Mai esti pe aici ?

 

Inca mai caut semnificatia ... dupa ani si ani :)))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua, tuturor. Ma bucur  sa vad  ca LuciaD inca posteaza aici. MI-amintesc  de tine LuciaD inca din anii 2006, 2007 cand postai  alaturi de toti cei care intrau pe Roportal. Am invatat foarte multe din toate subiectele dezbatute aici. N-am gasit sectiunea "Diverse" unde as fi putut lasa acest mesaj...dar pentru ca ti-am recunoscut nick ul am scris aici.  Felicitari celor care s-au ocupat de acest forum.

Editat de Talida_
  • Like 2
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×