Sari la conținut
Forum Roportal
thunami

Capacitati paranormale

Postări Recomandate

In peregrinarile mele am avut parte de destule lucruri bizare. Am intalnit oameni cu diverse capacitati numite paranormale sau supranaturale. Bioenergie vindecatoare, cititul gandurilor, clarviziunea, calatoritul astral si interdimensional, telepatia (chiar si vegetala), magnetismul, etc. Am observat ca foarte multi oameni dispun - in mod spontan - de astfel de manifestari. Am lucrat cu cativa parapsihologi la cateva cazuri interesante. O mare parte din oamenii care manifesta constient astfel de capacitati au legaturi cu diverse entitati si civilizatii (extra si intra terestre). Unele civilizatii sunt unice, adica pomenite de un singur subiect, altele sunt mentionate ca legatura de mai multi oameni. Unii chiar spun ca ar fi mesageri ai acestor civilizatii si au diverse misiuni.

Sunt insa oameni care au aceste puteri din interiorul lor. Acestia sunt un nou prag al evolutiei umane. Exista de altfel diverse organizatii care controleaza si urmaresc evolutia acestora si pe unii ii initiaza si ii recruteaza. Aceste organizatii sunt rivale si lupta intre ele. Am cunoscut o fata care e curtata de 5 astfel de organizatii.

 

Sunt in Romania monitorizati zeci de mii de oameni, din care peste 32000 sunt cu capacitati paranormale clare, dovedite.

 

Aceste capacitati sunt in fiecare om. Unii nu sunt constienti de ele si le vad ca pe niste lucruri stranii. S-a vorbit pe forum despre vise si deja vu, clarviziune, fantome, magnetismul cosmic, bioenergie, telepatie, comunicarea cu spirite, telekinezie etc.

 

Am gasit aici destui care au dovedit calitati interesante.

Ce credeti, unde va situati pe aceasta scara?

Ce fel de capacitati credeti ca aveti?

Ce experiente deosebite ati trait?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In peregrinarile mele am avut parte de destule lucruri bizare. Am intalnit oameni cu diverse capacitati numite paranormale sau supranaturale. Bioenergie vindecatoare, cititul gandurilor, clarviziunea, calatoritul astral si interdimensional, telepatia (chiar si vegetala), magnetismul, etc. Am observat ca foarte multi oameni dispun - in mod spontan - de astfel de manifestari. Am lucrat cu cativa parapsihologi la cateva cazuri interesante. O mare parte din oamenii care manifesta constient astfel de capacitati au legaturi cu diverse entitati si civilizatii (extra si intra terestre). Unele civilizatii sunt unice, adica pomenite de un singur subiect, altele sunt mentionate ca legatura de mai multi oameni. Unii chiar spun ca ar fi mesageri ai acestor civilizatii si au diverse misiuni.

Sunt insa oameni care au aceste puteri din interiorul lor. Acestia sunt un nou prag al evolutiei umane. Exista de altfel diverse organizatii care controleaza si urmaresc evolutia acestora si pe unii ii initiaza si ii recruteaza. Aceste organizatii sunt rivale si lupta intre ele. Am cunoscut o fata care e curtata de 5 astfel de organizatii.

 

Sunt in Romania monitorizati zeci de mii de oameni, din care peste 32000 sunt cu capacitati paranormale clare, dovedite.

 

Aceste capacitati sunt in fiecare om. Unii nu sunt constienti de ele si le vad ca pe niste lucruri stranii. S-a vorbit pe forum despre vise si deja vu, clarviziune, fantome, magnetismul cosmic, bioenergie, telepatie, comunicarea cu spirite, telekinezie etc.

 

 

 

___________________________________________________________

Dar sa discutam mai concret.

Adica organizatii oculte care sub patronajul unor institutii ale statului

desfasoara programe de racolaj psihologic mai concret masonic, iar ceea ce a fost in tara noastra in vara aceasta( INUNDATIILE)au facut parte din experientzele lor pe unele persoane. Acum se staduesc din nou sa o mai puna de cateva cutremure asa cum au facut si cu ultimele 3(bine ca nu au fost de vreo 6-7 grade richter)

 

La acest gen de experientze colaboreaza ocult: popi, cadre din politzia romana, doctori, si ... multzi alti masoni televiziunea si o parte din confesiunile religioase fac si ele parte din aceste experiente malefice in care sunt aplicate practici oculte de magie neagra si ceva mai concret (metode psihologice si de operare cu anumite tipuri de energii de anumite frecventze.

("ADUCEM NOI PLOAIA PENTRU TINE"=TVR 2)

("HAI SA NE JUCAM DEA CUTREMURELE"=PRO TV)

SITUATIA ESTE MULT MAI GRAVA DECAT PARE LA PRIMA VEDERE SAU DECAT POATE FI INTZELEASA DE OAMENII CU O PREGATIRE ASA ZIS NORMALA NECUNOSCAND UNELE METODE PE CARE UNII AU FAVORIZAT DECLANSAREA MULTOR CUTEMURE SI MAI RECENT CATASTROFELE INUNDATZIILOR DIN TARA NOASTRA.

ASA SE INTAMPLA CAND UNELE INFORMATZII OCULTE AJUNG PE MANA OMULUI ASAZIS NORMAL SI MAI ALES MASONILOR PE CAREI GASESTI PESTE TOT = "O ZI BUNA".

FAC APEL PE ACEASTA CALE LA TOTI CEI CE VOR SA SE IMPLICE PENTRU A FORMA UN GRUP DE COMPENSARE A ACTIVITATILOR LOR.

 

In acest sens asteptam urgent mesajele celor care doresc sincer sa participe la acest program.

 

SE INTELEGE ASTFEL CA ORICE APARTENENTA LA GRUPURILE DIN CADRUL CELOR MAI SUS PREZENTATE ESTE EXCLUSA

 

www.terapiinaturiste.home.ro

e-mail atnpbiotron@yahoo.com

;)

 

 

 

 

 

 

In peregrinarile mele am avut parte de destule lucruri bizare. Am intalnit oameni cu diverse capacitati numite paranormale sau supranaturale. Bioenergie vindecatoare, cititul gandurilor, clarviziunea, calatoritul astral si interdimensional, telepatia (chiar si vegetala), magnetismul, etc. Am observat ca foarte multi oameni dispun - in mod spontan - de astfel de manifestari. Am lucrat cu cativa parapsihologi la cateva cazuri interesante. O mare parte din oamenii care manifesta constient astfel de capacitati au legaturi cu diverse entitati si civilizatii (extra si intra terestre). Unele civilizatii sunt unice, adica pomenite de un singur subiect, altele sunt mentionate ca legatura de mai multi oameni. Unii chiar spun ca ar fi mesageri ai acestor civilizatii si au diverse misiuni.

Sunt insa oameni care au aceste puteri din interiorul lor. Acestia sunt un nou prag al evolutiei umane. Exista de altfel diverse organizatii care controleaza si urmaresc evolutia acestora si pe unii ii initiaza si ii recruteaza. Aceste organizatii sunt rivale si lupta intre ele. Am cunoscut o fata care e curtata de 5 astfel de organizatii.

 

Sunt in Romania monitorizati zeci de mii de oameni, din care peste 32000 sunt cu capacitati paranormale clare, dovedite.

 

Aceste capacitati sunt in fiecare om. Unii nu sunt constienti de ele si le vad ca pe niste lucruri stranii. S-a vorbit pe forum despre vise si deja vu, clarviziune, fantome, magnetismul cosmic, bioenergie, telepatie, comunicarea cu spirite, telekinezie etc.

_____________________________________________________

Am gasit aici destui care au dovedit calitati interesante.

Ce credeti, unde va situati pe aceasta scara?

Ce fel de capacitati credeti ca aveti?

Ce experiente deosebite ati trait?

 

MASONULE NU MAI ARUNCA MOMELI CA ORICUM NU VA PRICEPETI DECAT DIN CE VA TRANSMIT INFORMATORII POSTATI IN MAJORITATEA ORGANIZATIILOR.

 

CE FACETI VOI E MULT MAI MULT DECAT ORICE PACAT.

;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

BIOTRON:

Probabil trebuie sa rad... asa ca rad ;)

Am si uitat de masonerie. Astia nu reprezinta nici un pericol. De fapt nu reprezinta nimic.

Prietene, lupti cu morile de vant. Nu stii in ce lume traiesti.

 

 

>>>

Nu vreau decat sa ii fac pe oameni sa isi dea srama de propriile capacitati, sa inceapa sa se cunoasca cu adevarat. Cine are de povestit intamplari stranii din viata sa ce pot circumscrie domeniul temei este invitati la dialog.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca m-am facut bine inteles. Sau poate v-am speriat vorbind de monitorizare si recrutare... Stati linistiti. Nu e nimic rau in asta. Daca v-as spune ca in Romania sunt peste 20 milioane de oameni cu capacitati paranormale v-ati mai linisti? Chiar si 'instinctul feminin' este o capacitate paranormala...

Acum nu am timp, dar promit ca va voi povesti o experienta de a mea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot spune ca am capacitati paranormale, nu pot spune pentru ca nu stiu exact ce inseamna asta, ;) DAR! Nu o singura data s-a intamplat sa prevad (impropriu spus, cred) o "simpla coincidenta" care avea probabilitate de a se petrece sub 1%. Adica, la un moment dat iti dai seama ca poti influienta cumva circumstantele.

Azi cineva pe messenger dupa ce i-am zis ca mi-e dor de nu mai pot de un verisor de-al meu, imi zice "Nu te mai gandi atat de mult la el, ca te simte si poate-i faci rau, o sa-i fie si lui foarte dor de tine" ...Eu ma gandeam daca nu cumva de fapt eu il simt pe el si de-aia vreau sa-l vad :D

Povestile sunt putin mai lungi decat par sau decat ma gandesc eu ca ar putea fi, insa nu-i problema, vom trai si vom vedea, mai....multe ;)

Editat de Dulcica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu pot spune ca am capacitati paranormale, nu pot spune pentru ca nu stiu exact ce inseamna asta, ;) DAR! Nu o singura data s-a intamplat sa prevad (impropriu spus, cred) o "simpla coincidenta" care avea probabilitate de a se petrece sub 1%. Adica, la un moment dat iti dai seama ca poti influienta cumva circumstantele.

Azi cineva pe messenger dupa ce i-am zis ca mi-e dor de nu mai pot de un verisor de-al meu, imi zice "Nu te mai gandi atat de mult la el, ca te simte si poate-i faci rau, o sa-i fie si lui foarte dor de tine" ...Eu ma gandeam daca nu cumva de fapt eu il simt pe el si de-aia vreau sa-l vad :D

Povestile sunt putin mai lungi decat par sau decat ma gandesc eu ca ar putea fi, insa nu-i problema, vom trai si vom vedea, mai....multe ;)

 

Asta denumim capacitati paranormale. Faptul ca suntem altfel decat putem inca intelege sau accepta. Poate fi in cazul tau telepatia spontana. Asta se intampla des intre oamenii apropiati, intre rude. Nu ii faci rau. ii transmiti o cantitate de energie care nu ii poate fi decat benefica. daca ti-ai dori foarte mult sa i se intample ceva rau, intr-un moment vulnerabil acel rau i se va intampla.

Deci iata, in noi exista forte nebanuite pe care le simtim dar nu stim sa le exploatam.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

telepatie... asa ziceam si eu, de fapt ii spuneam in mai multe feluri, dupa natura intamplarilor. ;) Astept sa ne zici care sunt lucrurile pe care nu le stim .Daca tot stiu ca exista, le simt macar sa stiu cum se numesc si ce fel le pot exploata. Suna interesant :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
telepatie... asa ziceam si eu, de fapt ii spuneam in mai multe feluri, dupa natura intamplarilor. :P Astept sa ne zici care sunt lucrurile pe care nu le stim .Daca tot stiu ca exista, le simt macar sa stiu cum se numesc si ce fel le pot exploata. Suna interesant :P

 

Nu iti recomand sa vrei sa 'stii' in folosul tau. E malefic. Trebuie sa folosesti energiile pentru echilibrarea mediului tau, in sens pozitiv. Pentru inceput ai nevoie de putina disciplina interioara. Sa inveti ca universul trece prin tine si sa simti acest flux. Nu te otravi cu yoga si alte prostii. Cauta in tine vibratia propriei energii si urmareste fluxul. Incearca sa iti linistesti spiritul si nu te mai lasa purtata de valul social. Trebuie sa devii liderul destinului tau. Dupa aceea iti trbuie un 'invatat' sa te initieze. Ai grija ca se gasesc greu.

 

Ca sa iti cunosc nivelul trebuie sa stiu mai multe despre aceste manifestari.

 

Exista o scara de masurare a puterilor paranormale:

 

1 1 1 1 1 1 1 (regn animal)

2 2 2 2 2 2 2 (omul simplu)

3 3 3 3 3 3 3 (omul cult)

4 4 4(pragul - conectare la enrgia universala) 4 4 4 4(omul trezit)

5 5 5 5 5 5 5 (omul paranormal simplu)

6 6 6 (nivelul maxim al raului) 6 (pragul mortii) 6 6 6 (omul eliberat)

7 7 7 7 7 7 7 (omul sfant)

8 8 8 (hristos)

0 (divinitarea)

 

Pe aceasta scara suntem toti. Reprezinta si + si -.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu iti recomand sa vrei sa 'stii' in folosul tau. E malefic. Trebuie sa folosesti energiile pentru echilibrarea mediului tau, in sens pozitiv. Pentru inceput ai nevoie de putina disciplina interioara. Sa inveti ca universul trece prin tine si sa simti acest flux. Nu te otravi cu yoga si alte prostii. Cauta in tine vibratia propriei energii si urmareste fluxul. Incearca sa iti linistesti spiritul si nu te mai lasa purtata de valul social. Trebuie sa devii liderul destinului tau. Dupa aceea iti trbuie un 'invatat' sa te initieze. Ai grija ca se gasesc greu.

Se pare ca stiu suficient. Mediul meu este echilibrat in sens pozitiv cum zici tu si sunt constienta ca eu sunt responsabila pentru traile mele, tristete bucrurie sau celelalte. Nu cred ca as vrea sa meditez sau sa ating vreun anumit nivel de paranormal. Eu ma refeream la lucruri marunte, cum ar fi sa te gandesti la un zar si dupa ce arunci sa cada ce ai vrut tu :crazy: . Sau pur si simplu sa te gandesti la o situatie ceva timp apoi sa observi ca s-a aadeverit aproape, sau asa cum ai vrut tu. Chestiile din astea mi s-au intamplat si acum incerc sa nu ma mai mir de oarecare coincidenta (intentionata). Insa pana la vibratii, energii si "invatati"... :P :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se pare ca stiu suficient. Mediul meu este echilibrat in sens pozitiv cum zici tu si sunt constienta ca eu sunt responsabila pentru traile mele, tristete bucrurie sau celelalte. Nu cred ca as vrea sa meditez sau sa ating vreun anumit nivel de paranormal. Eu ma refeream la lucruri marunte, cum ar fi sa te gandesti la un zar si dupa ce arunci sa cada ce ai vrut tu :nea: . Sau pur si simplu sa te gandesti la o situatie ceva timp apoi sa observi ca s-a aadeverit aproape, sau asa cum ai vrut tu. Chestiile din astea mi s-au intamplat si acum incerc sa nu ma mai mir de oarecare coincidenta (intentionata). Insa pana la vibratii, energii si "invatati"... :P :P

 

Exact ce am vrut sa imi spui. Esti nivel 3, dar ignoranta. Nici nu stii ce multa munca trebuie pana poti face acele lucruri marunte. Ca sa influentezi zarul iti trebuie o forta destul de mare, De nivel 5. Primele trepte ale nivelului 5 sunt bioenergiile, dupa aceea magnetismul. Pana aici e mult de lucru. Si nu prin meditatie ejungi la asa ceva. O sa vezi aura corpului uman inainte sa influentezi zarul.

Exista bineinteles si manifestari spontane, cand o anumita acumulare de energie iti permite sa realizezi astfel de lucruri.

 

Eu am patit, de exemplu, sa curentez timp de doua saptamani tot ce atingeam. Puneam mana pe cineva si cadea pe jus urland. Orice intrerupator atingeam exploda becul. Dar asta a fost o acumulare de energie negativa.

Am facut alt experiment: am luat un mar putin stricat si l-am magnetizat cu mainile prin flux energetic mental. Energia transmisa era codata in sensul de a conserva marul si stricaciunea sa nu avanseze. De asemenea am incercat sa impiedic si dezhidratarea fructului. Am luat si alt mar aflat in aceleasi conditii. Cel nemagnetizat s-a stricat complet in 2-3 zile. Cel magnetizat era ca in prima zi si dupa doua saptamani... si l-am papat. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×