Sari la conținut
Forum Roportal
Raee

Poze in cimitir

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu stiu daca e locul potrivit in care sa postez..

Deci, am facut niste poze in cimitir cu cativa prieteni, si acum se aude ca suntem denuntati la politie din aceasta cauza LOL.

Este vreo lege care sa interzica asta? Putem pati ceva?

Multumesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu daca e locul potrivit in care sa postez..

Deci, am facut niste poze in cimitir cu cativa prieteni, si acum se aude ca suntem denuntati la politie din aceasta cauza LOL.

Este vreo lege care sa interzica asta? Putem pati ceva?

Multumesc!

Da! Daca ai facut poze pe cand te (cenzurat) de mormantul bunicii mele, atunci poti pati ceva foarte naspa. Un cimitir nu e un atelier foto, cu siguranta, acolo este un conglomerat de durere, suferinta, regrete.

Daca nu ne mai respectam nici mortii, atunci Romania asta de (cenzurat) chiar isi merita soarta.

Intr-o tara musulmana probabil ati fi fost decapitati pentru profanare de morminte. Pe buna dreptate.

 

Sa va fie rusine!

 

LOL

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu daca e locul potrivit in care sa postez..

Deci, am facut niste poze in cimitir cu cativa prieteni, si acum se aude ca suntem denuntati la politie din aceasta cauza LOL.

Este vreo lege care sa interzica asta? Putem pati ceva?

Multumesc!

 

Probabil ca cineva a facut o mica glumita cu voi.

Eu fac mereu poze in cimitir. Si n-am patit nimic. Nici nu voi.

 

....aaaaaaaaaa era sa uit: LOL.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

chill Doctor Love:))))

sunt doar niste poze(eu am fost doar fotograful), pe carare (nu pe morminte), fara romantisme si alte chestii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
chill Doctor Love:))))

sunt doar niste poze(eu am fost doar fotograful), pe carare (nu pe morminte), fara romantisme si alte chestii

 

Pai si io ce-ti zic......cineva face misto de tine.

Eu fac la morminte. Si locatarii nu se supara. Pe bune. :spiteful: :roll: :doh: :doh: :frusty:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar mortii, se supara?

Pai io la ei ma refeream, ca ei sunt locatarii, nu?

 

rar

....da' si cand se supara....scot ba o mana, ba un picior.....na, fiecare ce poate.

 

Puiule zi si mia....ce fac cu treaba asta cu pozele? pls...mai nou

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu daca e locul potrivit in care sa postez..

Deci, am facut niste poze in cimitir cu cativa prieteni, si acum se aude ca suntem denuntati la politie din aceasta cauza LOL.

Este vreo lege care sa interzica asta? Putem pati ceva?

Multumesc!

Am si io o intrebare, ca pricep mai greu chestii din astea cool: ce sens avea sa-ti faci poze in cimitir, chiar si pe carare? Pozele din cate stiu se fac pentru a-ti aminti de un moment. In cazul asta, pentru a-ti aminti CE ?!? Zau nu inteleg... :roll:

 

Nu stiu cum arata pozele tale, oricum nu le inteleg logica, dar am vazut poze de-a dreptul cretine cu pustani prin cimitire pe cocalari.com si, sincer... pe astia i-as impusca. Sa nu se chinuie. Dar si daca prind vreodata unul pe mormantul bunicului meu, aplic legea islamica de care zicea Doctor Love... :spiteful:

Editat de Malkia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×