Sari la conținut
Forum Roportal
Victor Apostu

o noua forma de romantism...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Intri in parc....intuneric, lumina difuza de la cele citeva becuri portocalii invaluie intr-o aura misterioasa aleile...treci pe linga o banca, unde vezi doua siluete intunecate insotite de doua luminitze albastrui. Te apropii si mai mult. Sunt doi indragostiti, care se uita fiecare la telefonul lui mobil, cu ecran color...Te intrebi ce rost mai are sa se intilneasca daca tot stau cu spatele unul la celalalt ? A ajuns telefonul mobil mai interesant decit fata persoanei de sex opus cu care ti-ai dat intilnire in parc???Mai sa fie!!! ma mir si acum...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intri in parc....intuneric, lumina difuza de la cele citeva becuri portocalii invaluie intr-o aura misterioasa aleile...treci pe linga o banca, unde vezi doua siluete intunecate insotite de doua luminitze albastrui. Te apropii si mai mult. Sunt doi indragostiti, care se uita fiecare la telefonul lui mobil, cu ecran color...Te intrebi ce rost mai are sa se intilneasca daca tot stau cu spatele unul la celalalt ? A ajuns telefonul mobil mai interesant decit fata persoanei de sex opus cu care ti-ai dat intilnire in parc???Mai sa fie!!! ma mir si acum...

Tu ai vazut asta aici la noi in parc? La Kios ?? Ca atunci ar trebui sa ma duc si eu mai des pe acolo sa vad minunatiile astea :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar sa vezi ce pasiune izbucneste cand o sa se termine bateria la mobil..atunci iese la iveala sentimentul dragostei!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu ai vazut asta aici la noi in parc? La Kios ?? Ca atunci ar trebui sa ma duc si eu mai des pe acolo sa vad minunatiile astea :)

da, este o alee care incepe de la trotuarul strazii Pavlov ( se coboara citeva trepte) si continua pina la intersectia cu una din aleile principale...pe una din acele banci am vazut " minunea"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A ajuns telefonul mobil mai interesant decit fata persoanei de sex opus cu care ti-ai dat intilnire in parc???

 

Interesanta povestioara... Am mai vazut shi eu cazuri... Dar din cate am tras eu cu urechea, isi trimiteau poze prin bluetooth ... :)

De regula, atunci cand intalnirea devine plictisitoare... telefonul este distractia prioritara! :crazy:

Si, trebuie sa recunosc, in ultimul timp am vazut numai "luminite albastre" de telefoane... shi nu numai prin parcuri...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ciudat ce ne spui.. chiar urat :) !

Poate nu e completa povestea ta... sau asa sunt ei "urati"... !

Sper sa nu se fi certat...

Stie careva cate cupluri se despart in 24H la nivel mondial ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ciudat ce ne spui.. chiar urat :clap: !

Poate nu e completa povestea ta... sau asa sunt ei "urati"... !

Sper sa nu se fi certat...

Stie careva cate cupluri se despart in 24H la nivel mondial ?

 

Stie careva cate cupluri se formeaza la fiecare 24h la nivel mondial ?? Hai sa fim optimisti.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ciudat ce ne spui.. chiar urat :P !

Poate nu e completa povestea ta... sau asa sunt ei "urati"... !

Sper sa nu se fi certat...

Stie careva cate cupluri se despart in 24H la nivel mondial ?

hai sa fim optimisti...sa presupunem ca-si trimiteau sms-uri de dragoste...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hai sa fim optimisti...sa presupunem ca-si trimiteau sms-uri de dragoste...

poate jucau table :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sau poate amandoi fiind gelosi se uitau unul in telefonul altuia sa vada ce si de unde are sms-uri :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×