Sari la conținut
Forum Roportal
Lorena ps

Cum fac sa-mi aflu defectele profesionale

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

scrii pe forum si se autosesizeaza cleric, iosafat, etc doar exercitiu si rabdare, dupa care o sa iti blestemi parintii

:ok: Tu i-ai blestemat ?! :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atat timp cat sunt profesionale, cei care te pot critica sunt DOAR cei ce au aceeasi profesie.

Chiar daca au aceeasi profesie, tot nu te pot critica pana nu te vad la lucru zi de zi ca sa observe cum iti abordezi taskurile.

Nu e mai simplu sa iti intrebi colegii, supervisorii, sefii?

Prima careia ii foloseste critica...esti chiar tu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Atat timp cat sunt profesionale, cei care te pot critica sunt DOAR cei ce au aceeasi profesie.

Chiar daca au aceeasi profesie, tot nu te pot critica pana nu te vad la lucru zi de zi ca sa observe cum iti abordezi taskurile.

Nu e mai simplu sa iti intrebi colegii, supervisorii, sefii?

Prima careia ii foloseste critica...esti chiar tu.

nu dragule!!!defect profesional e ceva ce se dezvolta in timp din cauza ocupatiei persistente cu un anume subiect..exemplu:un stomatolog ati priveste intodeauna dintii chiar daca v-ati intalnit aiurea undeva..si in mintea lui are deja un diagnostic!!!! o coafeza da note tunsului interlocuitoarei!!! samd ...nu vreau sa ma gandesc la ce-i merge mintea unui ginecolog :ok:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu dragule!!!defect profesional e ceva ce se dezvolta in timp din cauza ocupatiei persistente cu un anume subiect..exemplu:un stomatolog ati priveste intodeauna dintii chiar daca v-ati intalnit aiurea undeva..si in mintea lui are deja un diagnostic!!!! o coafeza da note tunsului interlocuitoarei!!! samd ...nu vreau sa ma gandesc la ce-i merge mintea unui ginecolog :ok:

Aia e 'deformatie profesionala'.

 

Din ce ne spune Lorena eu inteleg ca e vorba de reguli, proceduri, atitudine, samd profesionale.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aia e 'deformatie profesionala'.

 

Din ce ne spune Lorena eu inteleg ca e vorba de reguli, proceduri, atitudine, samd profesionale.

tocmai ...ca nu prea spune...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna, as vrea sa-mi spuneti, va rog, cum pot sa-mi aflu defectele profesionale.

 

eu cred ca poti sa le afli usor...daca iti intrebi colegii de serviciu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×