Sari la conținut
Forum Roportal
blonda

Cele mai rele restaurante pentru nunta

Postări Recomandate

Dragele mele viitoare mirese, o sa va spun poveste unui restaurant la care sa nu va duceti daca vreti ca nunta voastra sa fie perfecta: P I Z Z A & P A S T A I N S O S E A U A F U N D E N I 1 2 0 . Poveste suna cam asa:

1. l-am gasit, mi-a placut, am aflat preturile am venit sa semnez contractul. La completarea lui mi-a spus ca trebuie sa dau 10% pt ospatari. I-am spus ca nu asa am discutat si am spus ca ma mai gandesc. Ma duc acasa convinsa sa nu ma mai intorc. Ma suna patronul sa imi spuna ca renunta la acei 10%. CU 3 ZILE INAINTE DE DATA NUNTII MA CHEAMA LA RESTAURANT SA IMI SPUNA CA CEI 10% SUNT OBLIGATORII.DACA NU SUNT DE ACORD IMI DA AVANSUL DE 20.000.000 SI SA FIU SANATOASA!Evident am acceptat conditia lui [haibat]

3. Vin sa discut aranjamentul meselor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Concluzie... italienii astia ... :sorry:

Mie una, mi se par super reusite nuntile de la Casa Armatei ... Nu sunt maritata, shi nici nu intentionez sa o fac in curand , dar ... ceea ce se petrece acolo, este ceva de vis.

Servirea ireprosabila... ambientul k`n povesti... ce`shi poate dori o mireasa mai mult? :tease:

 

blonda , imi pare rau pt nunta ta... trebuia sa fi mai atenta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Concluzie... italienii astia ... :ok:

Mie una, mi se par super reusite nuntile de la Casa Armatei ... Nu sunt maritata, shi nici nu intentionez sa o fac in curand , dar ... ceea ce se petrece acolo, este ceva de vis.

Servirea ireprosabila... ambientul k`n povesti... ce`shi poate dori o mireasa mai mult? :spiteful:

 

blonda , imi pare rau pt nunta ta... trebuia sa fi mai atenta...

cele mai rele sunt alea mai ieftine :))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar nunta la restaurantul Lebada, ati auzit cumva? din cate stiu, il renoveaza, atat restaurantul cat si hotelul...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am participat aseara la o cununie civila in familie...doar familia si prietenii apropriati...intr-o pizzarie-pub langa parcul IOR (pe partea cu fantanile) in spatele la blocurile noi construite. Serviciul a fost groaznic...in sensul ca mancarea s-a aduc foarte tarziu...friptura a fost adusa la 1 noaptea dupa ce multi invitati care aveau si copii au fost nevoiti sa plece. Cred ca angajatii de acolo au facut asta intentionat ca sa ramana cu mancare... :spiteful: Imi pare rau ca nu mai tin minte exact numele...parca CASSO PIZZA and PUB.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E o pizzerie pe langa niste casute mititele, si un magazin mic si amarat alaturi? Cu banci si mese de lemn? Si locatia e lunga si ingusta, cu mesele puse pe un singur rand, vatra in capat, in spate, si in fata bar/cofetarie? Daca e acelasi local, mai mergeam si eu acolo, dar serveam doar pizza, care e chiar faina. Insa nu mi se pare loc pentru petrecere de nunta sau cununie.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am facut nunta ficei mele in 2007 la un resturant chinezesc de la romana -p-ta amzei si a fost supe si ca locatie si ca mancare si toata lumea sa simtit foarte bine anul asta am vrut tot acolo sa facem botezul dar sa inchis si martie 2008 am facut in alta parte nu spun unde dar nu mi-a placut ,pe 01 nocv.2008 rupem turta nepotica mea face un anisor si nu prea eram decizi unde dar din intamplare am descoperit un restaurant chinezesc nou deschis foarte curat ,elegant ,primitor pot spune chiar intim si cu mancarea super buna preturi bune si acum dorim sa luam legatura sa facem acolo acesta se afla pe calea dudesti mai sus de depou este o casa cu etaj la strada,daca doriti incercati si voi .cu drag mamaia doina

post-170964-1223978764_thumb.jpg

post-170964-1223978966_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×