Sari la conținut
Forum Roportal
danutzza26

munca la domiciliu

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna!

Am inceput de vreo luna un lucru pe care il pot face de acasa si care pe langa faptul ca incepe sa dea roade,este valabil si sigur.Pentru detalii ma poti contacta la EDIT@yahoo.it

Editat de Cristinick
mail scos

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna!

Am inceput de vreo luna un lucru pe care il pot face de acasa si care pe langa faptul ca incepe sa dea roade,este valabil si sigur.Pentru detalii ma poti contacta la EDIT@yahoo.it

 

da zi aici ce trebuie sa te caute lumea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:) As pune eu tot anuntul aici da se pare ca cineva nu este de acord cu el,si nu vreau sa fiu dat afara cu tot cu anunt.Nu stiu exact pana in ce punct pot ajunge cu anuntul fara sa deranjez pe cineva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:o: As pune eu tot anuntul aici da se pare ca cineva nu este de acord cu el,si nu vreau sa fiu dat afara cu tot cu anunt.Nu stiu exact pana in ce punct pot ajunge cu anuntul fara sa deranjez pe cineva.

 

si bine faci. Colegu' care era sub tine a zburat cu tot cu banii lui de pe net.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exista,exista doar ca sunt foarte putine in comparatie cu excrocheriile care au umplut internetul,si care spun a fi unicile care functioneaza :o:

Trebuie sa va feriti in special de cele care iti cer bani inainte,fara a-ti da macar posibilitatea sa stii despre ce este vorba exact.Eu stiu una care se dezvolta la nivel international si care iti da posibilitatea sa o probezi timp de o saptamana fara a risca nimic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu exista munca la domiciliu care sa fie si platita. Sunt vrajeli, la fel ca banii pe net.

exista

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×