Sari la conținut
Forum Roportal
Pop Adrian

ii tebuie unchiului meu care e la facultate (nu stiu cum de nu stiu )

Postări Recomandate

ii tebuie unchiului meu care e la facultate (nu stiu cum de nu stie ) doua compuneri facute de mine ca lui i este lene sa le faca

- despre craciun

eu trebui sa invat pentru teza si nu ma timp. imi puteti face voi ? apoi trebui traduse in germana si in italiana dar lui i trebuie doar compunerea . va rog scrieti-mi aici niste idei, un site unde poate gasi sau compunerea in sine. astept.

 

:pleasantry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ii tebuie unchiului meu care e la facultate (nu stiu cum de nu stie ) doua compuneri facute de mine ca lui i este lene sa le faca

- despre craciun

eu trebui sa invat pentru teza si nu ma timp. imi puteti face voi ? apoi trebui traduse in germana si in italiana dar lui i trebuie doar compunerea . va rog scrieti-mi aici niste idei, un site unde poate gasi sau compunerea in sine. astept.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Diclona

Uite, fata cum facem, tu i le faci, ca te pricepi mai bine la vorbe :tomato: si eu i le traduc in germana. :spiteful:

A, care-i ala cu italiana?

Adrian draga, numai putin asteapta, ca se rezolva :pleasantry:

Editat de joannahart

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ii tebuie unchiului meu care e la facultate (nu stiu cum de nu stie ) doua compuneri facute de mine ca lui i este lene sa le faca

- despre craciun

eu trebui sa invat pentru teza si nu ma timp. imi puteti face voi ? apoi trebui traduse in germana si in italiana dar lui i trebuie doar compunerea . va rog scrieti-mi aici niste idei, un site unde poate gasi sau compunerea in sine. astept.

 

mai , da ' matusa nu le poate compune ? :pleasantry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Diclona

Uite, fata cum facem, tu i le faci, ca te pricepi mai bine la vorbe :tomato: si eu i le traduc in germana. :pleasantry:

A, care-i ala cu italiana?

 

 

Amaaaaaaaaaaa , vezi draga ca te cauta un tanar !

 

 

:spiteful:

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Diclona

Uite, fata cum facem, tu i le faci, ca te pricepi mai bine la vorbe :tomato: si eu i le traduc in germana. :spiteful:

A, care-i ala cu italiana?

Adrian draga, numai putin asteapta, ca se rezolva :pleasantry:

 

Mai bine-l punem pe Rudolf-renul să-i facă o compunere despre Crăciun şi noi ne aşezăm la o b

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×