Sari la conținut
Forum Roportal
FreakyKitty

Regina

Postări Recomandate

Porcaria aia de film este oglinda majoritatii romanilor... din pacate.

Promoveaza numai incultura (pana si tiganii au fost revoltati de ceea ce au vazut si au avut dreptate... )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce? :hi:

pentru ca e! joke.

nu stiu, nu urmaresc, am primit sfatul de la un prof sa analizez comportamentele actorilor si sa trag ceva concluzii... inca nu stiu ce sa zic, e funny I think.... dus la extrem pe ici pe colo, hmmm... e telenovela, ce sa'i faci.

 

 

acuma nu stiu ce sa zic ana maria, daca stam sa analizam ce anume promoveaza cultura la tv parca iti dai seama ca nu urmaresti cultura :hi: ia'o usor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum vi se pare serialul(mai bine zis telenovela :hi: ) "Regina" :hi:

Daca ai spus telenovela e de ajuns, cred eu. Nu l-am urmarit, dar nu cred ca am pierdut ceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca ai spus telenovela e de ajuns, cred eu. Nu l-am urmarit, dar nu cred ca am pierdut ceva.

 

 

e o porcarie in care joaca din pacate cativa actori buni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e o porcarie in care joaca din pacate cativa actori buni.

care se pierd,probabil , intr-o telenovela ... :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

regina nu imi place dar eu ma uitam la alte telenovele spaniole cand eram mica . :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pentru ca e! joke.

nu stiu, nu urmaresc, am primit sfatul de la un prof sa analizez comportamentele actorilor si sa trag ceva concluzii... inca nu stiu ce sa zic, e funny I think.... dus la extrem pe ici pe colo, hmmm... e telenovela, ce sa'i faci.

 

 

acuma nu stiu ce sa zic ana maria, daca stam sa analizam ce anume promoveaza cultura la tv parca iti dai seama ca nu urmaresti cultura :o: ia'o usor.

are dreptate flyleaf :hi: ia`o usurel ;) da sunt de aceeasi parere sunt chiar funny si foarte buni actori

eu nu`s cu telenovelele dar imi plac actorii si de aia ma mai uit din cand in cand :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×