Sari la conținut
Forum Roportal
bogdan22

Sa o cred? Ma inseala sau nu?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am prietena de aproape 2 ani de zile.Acum cateva seri ea a ramas singura acasa...am stat intr-o seara cu prietenii si ne-am distrat pana dimineata.....a doua seara aceeasi chestie numai ca eu nu am fost pentru ca toata ziua umblu cu masina in oras...si din cauza oboselii nu am mai fost in stare sa ma duc.....in seara aceasta cand eu nu am fost la prietena mea acasa au fost 2 cupluri si un coleg de munca...cele 2 cupluri au plecat iar colegul ei de munca a ramas...dimineata nu am mai avut somn si la ora 6 eram treaz asa ca am sunat-o si i-am zis ca vin spre ea....am intrebat-o la telefon cu cine era si mi-a zis ca e cu colegul ei de munca ca i s-a stricat calculatorul si incerca sa-l repare....am ajuns la ea era obosita...si nu stiu daca sa zic "vesela" pentru ca asa mi sa parut cand am vazut-o....colegul ei de munca dormea in sufragerie iar prietena mea avea 2 semne pe gat......care atunci nu a stiut sa-mi zica ce e cu ele...apoi imi zicea ca s-au jucat carti pe porunci...etc....la vreo 2 zile am aflat niste "idei" dar nu stiam tot(nici acum nu cred ca stiu tot) pana la urma dupa ce i-am zis cam ce aflasem a zis ca a ramas singura cu el si ca doar s-au sarutat si a pipait-o prin haine foarte putin pentru ca si-a dat seama ca ceea ce face nu e bine....intrebarea mea....oare sa o cred?....momentan incerc sa trec peste...dar e foarte greu...si ea imi zice ca la ea nu se considera inselat

nu stiu ce sa fac...sper ca sfaturile voastre ma vor ajuta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

tot tu esti acela care poate sa desconspire ce o fi, daca o fi. poate zice adevarul, poate regreta, poate a mintit de teama ca nu o sa intelegi, poate e o ignoranta si ti'o face pe la spate de mult. fii cu ochii pe ea si la urmatoare abatere ... noah.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Urmatoarea abatere? Ar fi mult prea tarziu. E clar ca nu te respecta, si plecand de la aceasi idee iti spun ca nici nu te iubeste. Stiu ca te simti groaznic...dar ramai barbat , n-o lasa sa te umileasca si mai mult decat a facut-o. Imi pare rau...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ca doar s-au sarutat si a pipait-o prin haine foarte putin pentru ca si-a dat seama ca ceea ce face nu e bine....intrebarea mea....oare sa o cred?..

 

Uite ce să faci. Dă-o pe prietena ta afară pt c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"A insela" are conotatii diferite pentru fiecare persoana in parte. Pentru ea , acl joc nu se numeste inselat.

Pentru tine ce este? Ce simti?

Poate in mintea si judecata ei a fost un joc. Care e posibil sa se repete. Cantareste ce a insemnat pentru tine si atunci vei sti ce ai de facut.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

tot inselat se numeste .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca la ea nu se considera inselat dar atunci la mine care am iesit la un suc cu un prieten de ce s-a chemat "inselat"?

Editat de Enki

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca la ea nu se considera inselat dar atunci la mine care am iesit la un suc cu un prieten de ce s-a chemat "inselat"?

 

pentru ca tu ai lasat sa fie numit asa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

intai eu te'as sfatui sa skri korekt, k ma dor in puii mei okii de la atatea "k"-uri .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×