Sari la conținut
Forum Roportal
jewashere

Firme de curatenie Iasi

Postări Recomandate

Buna ziua!

Am decis sa apelez la o firma specializata de curatenie pentru curatenia de craciun. O cunostinta mi-a recomandat o firma de curatenie din Iasi Ariel Cleaning Services ( http://www.arielcleaning.ro ). Am mai auzit de ei cum ca ar fi cam cea mai tare firma de curatenie din Iasi. Voi ce credeti, e mai bine sa apelezi la o firma de curatenie decat sa faci tu cu mana ta? Aveti alte sugestii?

Ps: sper sa fi nimerit categoria :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ESTE INTR-ADEVAR O FIRMA CU EXPERIENTA.

 

EU SUNT DE PARERE K MULTI OAMENI NU PREA MAI AU TIMP DE CURATENIE,FIIND TOT MAI OCUPATI CU SERVICIUL SI AFACERILE,IAR IN LEGATURA CU SEDIILE DE FIRMA,BIROURI,HALE,ETC.,CAM TOTI APELEAZA MAI INTAI LA O CLASICA FEMEIE DE SERVICI KRE "RUPE CAFELELE "IN CELE 8 ORE DE MUNCA,DUPA ACEEA INCEARK O FIRMA DE CURATENIE IN KRE II ESTE OFERIT UN CONTRACT DE 2 ORE PE ZI IN CARE 2-3 INSI MUNCESC INTENS PENTRU A ASIGURA SERVICIILE DE CURATENIE LE INALTE STANDARDE,SI POATE CHIAR PLATI MAI PUTIN DECAT AR PLATI O FEMEIE DE SERVICIU ,CU SALARIU,ASIGURARI,IMPOZITE,ETC.EU RECOMAND FIRMELE DE CURATENIE,ATAT PENTRU FIRME CAT SI PERSOANE FIZICE.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ESTE INTR-ADEVAR O FIRMA CU EXPERIENTA.

 

EU SUNT DE PARERE K MULTI OAMENI NU PREA MAI AU TIMP DE CURATENIE,FIIND TOT MAI OCUPATI CU SERVICIUL SI AFACERILE,IAR IN LEGATURA CU SEDIILE DE FIRMA,BIROURI,HALE,ETC.,CAM TOTI APELEAZA MAI INTAI LA O CLASICA FEMEIE DE SERVICI KRE "RUPE CAFELELE "IN CELE 8 ORE DE MUNCA,DUPA ACEEA INCEARK O FIRMA DE CURATENIE IN KRE II ESTE OFERIT UN CONTRACT DE 2 ORE PE ZI IN CARE 2-3 INSI MUNCESC INTENS PENTRU A ASIGURA SERVICIILE DE CURATENIE LE INALTE STANDARDE,SI POATE CHIAR PLATI MAI PUTIN DECAT AR PLATI O FEMEIE DE SERVICIU ,CU SALARIU,ASIGURARI,IMPOZITE,ETC.EU RECOMAND FIRMELE DE CURATENIE,ATAT PENTRU FIRME CAT SI PERSOANE FIZICE.

 

Intradevar, nu doar firmele au nevoie de aceste firme de curatenie ci si persoanele fizice care nu mai fac fatza unui program incarcat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×