Sari la conținut
Forum Roportal
alina111

tratamente dermato-cosmetice si produse

Postări Recomandate

Bune fetelor. Mai ales celor care acordati timp considerabil pentru a fi frumoase. As vrea sa va vand si voua un pont, despre clinica care trateaza toate problemele tenului. Eu am avut o acnee foarte urata, am incercat tot felul de tratamente medicamentoase si la cosmetica am fost de nenumarate ori. Eram bine o perioada si apoi din nou. Anul trecut am descoperit Laboratoarele Thea. Sunt super meseriasi. Vin cu mentalitate, atitudine si produse din strainatate. Combina tratamentele dermatologice cu cele cosmetice. Te consiliaza si te urmaresc pe toata durata tratamentelor. Iar pe urma nu ai cum sa nu le ramai prieten. Puteti intra pe situl lor sa va convingeti. Eu sunt foarte multumita si din recunostinta pentru ei spun la toata lumea. Laboratoarele Thea sunt in Romana in Bucuresti. Va pup.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu contest dar eu chiar am incercat si pot spune ca sunt multumita de tratamentul cu produsele ESTEREL www.beautyitaly.ro Combina produse cum ar fi samponul, lotiunea tonifianta si crema anti acnee.Functioneaza! Nu pot garanta pentru altele dar eu am reusit dupa ce ani de zile am fost un camp de incarcari si probe cu cele mai diverse si mai celebre creme si tratamente. Pupici

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×