Sari la conținut
Forum Roportal
Ecaterina

Probleme cu monitorul dupa formatarea hardului

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am nevoie de ajutorul vostru. Am cumparat un hard nou, l-am formatat, am instalt Windows XP si surpriza......sau poate nu, imaginea pe monitor este foarte proasta, 4 bit, si nu poate fi modificata. Ce trebuie sa fac? Trebuie sa va spun ca am cunostinte foarte limitate :soc:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am nevoie de ajutorul vostru. Am cumparat un hard nou, l-am formatat, am instalt Windows XP si surpriza......sau poate nu, imaginea pe monitor este foarte proasta, 4 bit, si nu poate fi modificata. Ce trebuie sa fac? Trebuie sa va spun ca am cunostinte foarte limitate :yam:

 

Instaleaza driverul placii grafice :soc:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am nevoie de ajutorul vostru. Am cumparat un hard nou, l-am formatat, am instalt Windows XP si surpriza......sau poate nu, imaginea pe monitor este foarte proasta, 4 bit, si nu poate fi modificata. Ce trebuie sa fac? Trebuie sa va spun ca am cunostinte foarte limitate :yam:

 

nu exista imagine 4 bit.

 

Instaleaza driverul placii grafice :soc:

 

da.

dar MAI

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa care trebuie sa se dezbrace pe forum, nu?

tu poti spera.

esti obisnuit.

speranta moare ultima, se spune. :soc:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Instaleaza driverul placii grafice :soc:

 

Pe placa de baza scrie P4GE-FSC-ASUS . Poti sa-mi spui de unde pot instala acest driver? Este posibil ca aceasta placa de baza sa nu lucreze bine cu Windows XP ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai in loc sa iti bagi nasul sa faci tampenii cauta prin apropiatii tai o persoana care sa se priceapa cat de cat la treburile astea....daca nu sti cu ce se mananca nu umbla ca d-aia te trezesti ca nush ce nu iti merge...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×