Sari la conținut
Forum Roportal
Rami

Am ales...

Postări Recomandate

Am ales sa aleg. Sa aleg ce scoala voi urma, ce profesie voi imbratisa, pe cine voi iubi, cu cine imi voi petrece ziua mea, cine va fi langa mine la bine si la rau.

Am ales sa aleg... Sa aleg daca pot face din job un compromis din necesitati materiale sau voi face din job o placere platita prost...

Am ales sa aleg... Sa aleg daca il voi putea iubi pe el dincolo de tot si de orice sau pentru ca mi-e teama voi renunta, ma voi ascunde...

Am ales sa aleg... Sa aleg daca azi voi zambi soarelui dimineata devreme si cu zambetul meu sa luminez sufletele celor de langa mine...

Am ales sa aleg... sa fiu aici...

 

Voi ce ati ales?

Editat de Darianna
edit culoare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

... sa-mi fie dor de Sarazin ... :airkiss:

 

... sa intreb acolo unde am nelamuriri ...

... sa fug in intampinarea oamenilor si nu de ei ...

... sa fiu cea care sunt si sa nu-mi mai fie frica de mine ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am ales sa aleg. Sa aleg ce scoala voi urma, ce profesie voi imbratisa, pe cine voi iubi, cu cine imi voi petrece ziua mea, cine va fi langa mine la bine si la rau.

Am ales sa aleg... Sa aleg daca pot face din job un compromis din necesitati materiale sau voi face din job o placere platita prost...

Am ales sa aleg... Sa aleg daca il voi putea iubi pe el dincolo de tot si de orice sau pentru ca mi-e teama voi renunta, ma voi ascunde...

Am ales sa aleg... Sa aleg daca azi voi zambi soarelui dimineata devreme si cu zambetul meu sa luminez sufletele celor de langa mine...

Am ales sa aleg... sa fiu aici...

 

Voi ce ati ales?

WoW! :kiss:

Mai rar cineva care sa-i asume experienta,si sa nu o puna pe seama altora.Bravo,m-ai impresionat. :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
WoW! :kiss:

Mai rar cineva care sa-i asume experienta,si sa nu o puna pe seama altora.Bravo,m-ai impresionat. :airkiss:

Multumesc pentru frumoasele cuvinte :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am ales sa aleg. Sa aleg ce scoala voi urma, ce profesie voi imbratisa, pe cine voi iubi, cu cine imi voi petrece ziua mea, cine va fi langa mine la bine si la rau.

Am ales sa aleg... Sa aleg daca pot face din job un compromis din necesitati materiale sau voi face din job o placere platita prost...

Am ales sa aleg... Sa aleg daca il voi putea iubi pe el dincolo de tot si de orice sau pentru ca mi-e teama voi renunta, ma voi ascunde...

Am ales sa aleg... Sa aleg daca azi voi zambi soarelui dimineata devreme si cu zambetul meu sa luminez sufletele celor de langa mine...

Am ales sa aleg... sa fiu aici...

 

Voi ce ati ales?

eu am ales volvo XC70, stiu e o buna alegere

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×