Sari la conținut
Forum Roportal
Arcangelo

Va vorbeste...Apostolul Ioan

Postări Recomandate

nu am postat prostii ci lucruri mai greu de acceptat pentru unii dintre voi faptul ca

nu vreti sa credeti ce scriu e problema voastra.tanea cutov,contele incapuciato(vezi revista cosmos),au spus-o si ei deasemeni exista profetia facuta de preotul ioan: PROFETII despre MISIUNEA SPIRITUALA A ROMANIEI

 

In data de 7 ianuarie 1992, preotul Ioan Alexandru (crestin-ortodox) a fost rapit cu duhul de catre Fecioara Maria,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt mandra ca sunt romanca!!! :hi:

 

la o citire mai atenta..

Deci pomul vietii a fost pe locul unde e Bucurestiul acuma, bai ce chestie :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

unu la mana - :)

 

doi la mana - ce cauta la coltul vesel?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bai..necredincioaso...vezi ca,,VINE DUHUL SFANT SA CENZUREZE VIATA OAMENILOR DIN ROMANIA'' :) :hi:

Am o bunica,in secta asta...acum am aflat si eu,care e misiunea lor ,,dumnezeiasca''...

Editat de Arcangelo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

super . Traiasca iubirea universala :hi:

 

Pe mine ma apropie de crestinism...ma face sa ma inchin... :)

 

ce scrie aici era deja in alta carte monsieur :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai nu e de ras? :)

 

e de crucit

 

P.S. Eu stiu foarte clar ce cred si in Cine cred, aberatiile astea ma lasa absolut rece

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Primo: unii dintre noi stiu deja ca Zexelica e Hristosul.

 

Si secondo: alea doua milioane de romani probabil sunt deghizati in zidari, capsunari, cersetori, hoti, guvernante, etc si plecati prin italii, spanii, germanii si alte -anii in Misiune de la Dumnezeu. O dovada a Providentei sunt insasi miliardele alea de euro care salveaza fundul plin de hemoroizi mioritici ai Gradinii Raiului.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Rhini,

Oh duamne...doar nu crezi aberatiile alea?! :hi: :hi: :)

uite,mai dau o bucata,de acelasi autor:

 

BUN GASIT DRAGII MEI DA ASA CUM ATI CITIT IISUS SE AFLA IN TARA NOASTRA DIN 1969 LOCUIESTE IN BUCURESTI,ALATURI DE EL SUNT VENITI SI CEI 12 APOSTOLI NU TOTI SUNT INSA IN TARA PETRU SE AFLA IN FRANTA PRIN 95 A VENIT LA NOI IN TARA SI ATUNCI A AVUT LOC PRIMA INTILNIRE INTRE CEI DOI.AM SA VA DAU SI VENIRILE LUI IISUS PE ACEASTA PLANETA:AMENOFIS 4,APOLLO,HERCULE,ESCULAP,PLUTARH,ZENON,APOLLONIUS DIN TYANA ,QUETZALCOATL DIN MEXIC,SHIVA ZARATHUSTRA ,LAO TZ,EMANUEL,ZAMOLXIS,IOV ,IOSIF,SAMSON,ELISEI,REGELE DAVID,REGELE MELCHISEDEC,IISUS,REGELE SOARE (LUDOVIC AL 14 LEA),GIORDANO BRUNO,RAMA,KRISHNA,SHANKARA,PATANJALI SI LAHIRI MAHASAYA.ESTE CUNOSCUT DE APROAPE TOTI INITIATII DIN TARA E VENIT CU ACELASI ADN SI GRUPA DE SINGE ARE ACTIVATE PUTERILE PARANORMALE:LEVITATIE,INVIZIBILITATE ETC. PACE SI IUBIRE DRAGII MEI

Editat de Arcangelo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×