Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna Ziua,

Sunt nou pe aici, iar la cautare am dat si nu am gasit un alt topic ce sa ma ajute.

Am un tatuaj pe spate (mai precis pe coloana), iar cand l-am facut nicidecum , nu m-am gandit ca o sa ajung sa imi doresc sa intru la politie, cel putin sa sustin probele, si aici apare problema mea, din cate am auzit daca am tatuaj nu o sa trec probele medicale.

M-ar interesa daca stie cn cam cat costa la un dermatolog scoatere unu-i tatuaj, am auzit ca raman niste cicatrice... toata amanuntele pt aceasta interventie m-ar ajuta f. mult. Astept informatii de la cei care s-au mai intalnit cu problema asta, sau poate chiar de la un dermatolog, daca este unul pe acest forum.

Multumesc Anticipat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt clinici care scot tatuajele cu laser. pretul e de aproximativ 90 euro /sedinta. nu pera raman cicatrici

Editat de Etherial

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt clinici care scot tatuajele cu laser. pretul e de aproximativ 90 euro /sedinta

 

hmm, si intr-o sedinta cam cati centimetri scoate ... sau cum vine asta?

 

* pai acum nu scriu de acasa, o sa ajung si o sa imi fac o poza la tatuaj, ca sa iti faci o idee

Editat de boros_zola

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai cat de mare e tatuajul?

nu e de centimetri aici. iti "lasereaza" (deh! alt cuvant nu am gasit) tot tatuajul. sedinta e odata pe luna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt clinici care scot tatuajele cu laser. pretul e de aproximativ 90 euro /sedinta. nu pera raman cicatrici

 

L-ai scos ? ;) Bravo :D ....sa ne spui si unde era :)"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
L-ai scos ? :hi: Bravo :) ....sa ne spui si unde era :hi:"

 

 

nu l-am scos inca.. n-am avut timp sa trec pe la clinica.

tatuajul e la glezna stanga

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai in primul rand mi-am facut tatuajul dintr-o prostie . in al doilea rand voi ajunge la varsta la care voi avea nepoti . aia poate ma vor vedea si :" mamaie, mamaie, ce ai acolo?"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×