Sari la conținut
Forum Roportal
robinho727

Un sfat va rog

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

daca ai cap poti si sa copii si sa vorbesti din 1 banca de la profesor,trebuie doar sa ai cap ca consecintele sa fie doar pozitive,dar daca nu gandesti cand faci ceva ,cel mai bun loc este coridorul scolii

Editat de MaxJuve

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt in clasa a9a.

 

va rog spuneti-mi si mie cea mai buna banca in care poti sa copiezi shi sa vorbestida rsa poti fi shi atnet la porfesori cand doresti :luck:

 

ma gandeam de a2a de la mijloc :>

 

 

voi ce parere aveti ? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt in clasa a9a.

 

va rog spuneti-mi si mie cea mai buna banca in care poti sa copiezi shi sa vorbestida rsa poti fi shi atnet la porfesori cand doresti :luck:

 

ma gandeam de a2a de la mijloc :>

 

 

voi ce parere aveti ? :o:

 

Te-ai gandit vreodata sa incerci sa si inveti?!

Nu de alta, da' oricat ai copia la scoala, nu cred ca iei nota prea mare folosind limbajul de mirc.

Si ca tot suntem la capitolul asta, renunta la sh, k, tz & co.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Te-ai gandit vreodata sa incerci sa si inveti?!

Nu de alta, da' oricat ai copia la scoala, nu cred ca iei nota prea mare folosind limbajul de mirc.

Si ca tot suntem la capitolul asta, renunta la sh, k, tz & co.

fara suparare acum...dar

in scrierea romaneasca veche se folosea tz si sh..

nu fac misto acum...vb serios..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt in clasa a9a.

 

va rog spuneti-mi si mie cea mai buna banca in care poti sa copiezi shi sa vorbestida rsa poti fi shi atnet la porfesori cand doresti :>

 

ma gandeam de a2a de la mijloc :doh:

 

 

voi ce parere aveti ? :o:

 

 

depinde unde e asezata catedra :luck:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:o: calmeaza-te, profesorii tai probabil au mai multi ani de invatamant decat ai trait tu pana acum, deci au vazut oricum toate metodele, din toate bancile :luck: pune mana pe carte mai bine, ca inca ai sanse sa scapi..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Toti zic sa inveti . Eu zic sa iti placa scoala , sa nu tocesti pur si simplu sa gasesti materii preferate tie . De copiat la primul 1 o sa iti treaca . In viata de esti eminent de esti corigent tot o scoti la capat pentru ca numai prin experienta proprie vei sti ce e mai bine pentru tine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai bine vede un profesor elevii din... ultima banca. Daca te asezi undeva in bancile de la mijloc, nu iesi asa in evidenta. Insa un profesor vede cam tot... nu te-as sfatui sa te bazezi pe copiat. Mai bine invata!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Toti zic sa inveti . Eu zic sa iti placa scoala , sa nu tocesti pur si simplu sa gasesti materii preferate tie . De copiat la primul 1 o sa iti treaca . In viata de esti eminent de esti corigent tot o scoti la capat pentru ca numai prin experienta proprie vei sti ce e mai bine pentru tine

 

corect :spiteful:

 

insa cel mai bine e sa fii in prima banca, eu la concluzia asta am ajuns

poti copia daca asta te intereseaza dar poti fi foarte atent, in sensul ca intelegi foarte bine ce-ti zice profesorul fara sa depui efort sa-l asculti

 

din acest motiv toti cei din prima banca sunt considerati tocilari...pentru ca se pot concentra si intelege si participa activ la ora

iar la lucrari au note mari pentru ca au retinut din clasa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×