Sari la conținut
Forum Roportal
italiano_bosss

Flight Simulator x

Postări Recomandate

:think: :doh: mi-am luat de pe net FSX(flight simulator x) shi a mers kndva. dar acuma mi-am reinstalat windowsu, shi knd instalam iar FSX nush ce am mai fakut u alte kestii k s-a blocat pe la jumate. dupaia am renuntat l ael shi am instalat Microsoft World. Acoo mi-a zis cv cum ca s-au facut niste progrese de instalare in FSX shi ca dak vreau sa le pastrez. am dat nu shi s-a terminat cu worldu. Acuma kand incerc sa instalez FSX da eroarea asta

 

 

1607. Unable to InstallShield Scripting Runtime

 

Cum pot sa repar asta? CU un program de registru? Help me pls :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

iti trebuie tie MSFSX? MSFS2004 e mai complet,si consuma mai putine resurse,mai putine erori iti da,problema in cauza am avut-o si eu dor ca mi s-a blocat SO si a trebuit sa-l reinstalez

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iti trebuie tie MSFSX? MSFS2004 e mai complet,si consuma mai putine resurse,mai putine erori iti da,problema in cauza am avut-o si eu dor ca mi s-a blocat SO si a trebuit sa-l reinstalez

Mda....e mai bun MSFS2004!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mda....e mai bun MSFS2004!

e mai bun din punctul de vedere al add-onurilor,inca nu am gasit vre-un avion,la caruiasa-i lucreze toate sistemele,nu am gasit nici unul cu o dinamica cat de cat reala,dar in MSFS2004 grafica este mai buna,daca vrei sa zbori cat mai real folosesti MSFS 2004,daca vrei sa faci sppoting virtual treci la MSFS X

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e mai bun din punctul de vedere al add-onurilor,inca nu am gasit vre-un avion,la caruiasa-i lucreze toate sistemele,nu am gasit nici unul cu o dinamica cat de cat reala,dar in MSFS2004 grafica este mai buna,daca vrei sa zbori cat mai real folosesti MSFS 2004,daca vrei sa faci sppoting virtual treci la MSFS X

Mdea!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×