Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Ma gandesc la asa ceva dupa ce se va opri virusul, ori imi cumpar o casa veche sau adaug la casa actuala o "Unitate de Spital" doar cu 4 paturi dar bine echipat, aproape cu tot ce au ei acolo sa salveze vieti, cu aces usor pentru salvare, usi largi la parter, no obstacole la parcare, in caz ca o sa cadem la pat, e mai usor acasa tratamentul decat intr-un AZIL sau la fr'un Bdizniz de Babe :lol2:    Baie atasata, cu intrare la fel de accesibila cu pat cu tot, o spalatorie cu masini de spalat de mare capacitate ca si uscatorul si dulapuri pentru multe supplies.   Sa vad prima oara la cat ma scoate architectul, daca nu-mi pot permite atunci doar un etaj pentru eventualii ingrijitori, care va dat in folosinta de un Hotel pana vine randul ingrijitorilor.    M-am speriat azi cand au zis la NEWS ca in Spitale nu mai sint paturi dar sa speram ca vor mai construi spitale sau Hotelurile sa transforme in spitale desi au doar paturi de dormitoare nu de spital dar macar sint camere mai mici decat in spitale si pe culoare!!!    Ma gandesc doar cu voce tare dar trebuie sa actionez cumva cat mai e timp.  Aici majoritatea care cumpara case vechi nu darama decat reintregesc in partea noua  insa inspectia de la Primarie este foarte stricta, nu permite orice in constructii.  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×