Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Sunt pur si simplu cei mai tari. Vocea lui Brian este inconfundabila si te unge la suflet :roll: Ascultati si o sa va convingeti...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sleeping with ghosts, englis summer rain, the bitter end, 20 years...dap.super piese, super trupa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

yo m-am apucat sa ascult de vreo 2 ani cnd eram in italia si vedeam concertu' lor la tv in direct. nus c m-a atras pe min atunci...cert e ca momentan sunt inebunita dupa ei :roll: am toata discografia. e greu de zis o melodie preferata...blue american, the bitter end, twenty years, colaborarea lui brian cu timo maas mijto..mai ales first day...si lista poate continua.in concluzie...sunt cei mai tari!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da, chiar foarte mult.. pure morning, sleeping with ghosts, special needs, the bitter end, this picture, without you i-m nothing, special ca.. cam astea-sa mel mele pref de la ei..ultimul album mi se pare cel mai reusit..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da...imi plac la nebunie...i-am ascultat din greseala...si apoi a urmat o obsesie cu gasitul tuturor pieselor...cel mai mult imi place Centrefolds...mai e plasticine(don't forhet to be the way you are...ce bine suna)...si Commercial for Levi...asta special pt versuri...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
yo m-am apukt sa ascult d vreo 2 ani cnd eram in italia si vedeam concertu' lor la tv in direct. nush c m-a atras p min atunci...cert e k momentan sunt inebunita dupa ei :D am toata discografia. e greu d zis o melodie preferata...blue american, the bitter end, twenty years, colaborarea lui brian cu timo maas mijto..mai ales first day...si lista poate continua.in concluzie...sunt cei mai tari!!!

 

aaaaa!!!!!!!! eram sigur ca e vocea lu ala de la placebo !!! daia nu imi placea mie melodia aia cu first day a lu timo mass !! mi se parea vocea ca a lu brian...... :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e imposibil sa nu iti placa de la ei macar every you and every me si 20 years :D

sincer, restul melodiilor nu prea le-am ascultat (sunt cam lenti pentru mine :hi: )da cele mentionate imi plac f f f f f mult :De

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×