Salt la continut

Fotografie
- - - - -

VREAU SA INVAT

• Te rog sa te conectezi pentru a raspunde
63 replici la acest subiect

#1 sakura_dragutza

sakura_dragutza

Boboc

• Full Members
  • Strica
  • 10 mesaje

Scris 06 August 2008 - 03:50 PM

exemplu dar adevarat: pentru Andrea13 ar trebui sa faci si tu desene care sa fie si ele mai frumusele altfel nu o sa primesti comentarii
  • 0

Ultima colectie! Noile implanturi Allergan BRST

#2 ManiacalArtist

ManiacalArtist

Boboc

• Full Members
  • Strica
  • 20 mesaje

Scris 07 August 2008 - 12:55 PM

mmm...eu rasp pt k la mn nu vine nimeni....si stiu cum e... :think: o sugestie ar fi...sa...mmnu stiu :roll: dar treci sh p la mn?vb despre stilul anime :o: :roll: aa stai!am o sugestie!pt elena_elly ar trebui sa ma lase in pace k ma enerveaza :doh:)
  • 0

#3 ingerash_de_pisoiash

ingerash_de_pisoiash

Ghiocel

• Members
  • 1 mesaje

Scris 17 August 2008 - 09:37 PM

:tease: sunt incepatoare si stiu ca desenul mele nu sunt nici pe departe bune fatade ce am vazut pe site......de aceea as dori si eu cateva sugestii sau sfaturi pt ca sa pot face si euceva diferit.....as aprecia parerile sincere..... :yahoo: ........multumesc
  • 0

#4 MasteR Ciprian

MasteR Ciprian

Ghiocel

• Members
  • 4 mesaje

Scris 14 September 2008 - 04:19 PM

si eu vreau o sugestie.. invatama sa desenez ca is varza :brunette:) http://www.desenator...senator/174865/ ceao :spiteful:
  • 0

#5 crazzy_nicol

crazzy_nicol

Boboc

• Full Members
  • Strica
  • 6 mesaje

Scris 15 October 2008 - 07:14 PM

:unsure: vreau sa invat sa desenez neaparat. Atat pe calculator cat si pe hartie. Sunt din bucuresti, militari si as vrea sa stiu daca este cineva disponibil sa ma ajute si cam cat m-ar costa sedinta ????
Va rog astept cu nerabdare raspunsuri de la voi si sper sa colaboram.
va multumesc
  • 0

#6 nU_vrEAU_nImIk_

nU_vrEAU_nImIk_

Boboc

• Full Members
  • Strica
  • 16 mesaje

Scris 19 October 2008 - 06:12 PM

si eu vreau o sugestie.. invatama sa desenez ca is varza :D) http://www.desenator...senator/174865/ ceao :lol:

mai varza ca mine sigur nu esti :D apropo dragutza foca! :lol:
  • 0

#7 Kristina A.

Kristina A.

Garoafa

• Full Members
  • StricaStrica
  • 78 mesaje

Scris 21 October 2008 - 05:03 PM

si eu vreau o sugestie.. invatama sa desenez ca is varza :cheer:) http://www.desenator...senator/174865/ ceao :P

cred ca e ok daca exersezi mai mult.cum dumnezeu reusesti tu sa ai siguranta aia pe creion?? ca au mor pana nu fac 2 liniute una peste alta dintre care una zboara intr-o directie aiurea... :blink:
  • 0

#8 mary_96

mary_96

Garoafa

• Full Members
  • StricaStrica
  • 73 mesaje

Scris 21 October 2008 - 08:19 PM

hello crazzy nicol!!!ce vrei sa spui prin sedinta?numai cei care stau in bucuresti te pot ajuta.pana la urma,ai gasit pe cineva care te-ar putea ajuta? 8) (ei bine,stiu si eu sa desenez cate ceva,dar banuiesc c vrei ceva profesionist :spiteful: )
  • 0

#9 crazzy_nicol

crazzy_nicol

Boboc

• Full Members
  • Strica
  • 6 mesaje

Scris 25 October 2008 - 11:24 AM

Nu m-a contactat nimeni inca.Din pacate.Dar as vrea sa invat sa desenez pe calculator si de asemenea pe foaie.Crezi ca te pricepi?? La ce ma refer cand spun sedinta?? Pai......cat ma costa o ora de meditatii. Sa vad daca imi permit sau nu , si frecventa pe care mi-as permite-o
mersi mult
papa :doh:
  • 0

#10 mary_96

mary_96

Garoafa

• Full Members
  • StricaStrica
  • 73 mesaje

Scris 25 October 2008 - 06:36 PM

saluty!am citit raspunsul tau mai devreme,dar n-am avut timp sa-ti raspund. 8) 8) Sa desenezi,e usor daca vrei,iti place si muncesti,ca la orice meserie,dealtfel :P .In primul rand,nu ai spus :ce vrei mai mult sa stii sa asterni pe hartie:peisaje, portrete :P ,naturi statice..etc.; ce stil de desen vrei sa inveti :tease: si ce tehnica vrei sa abordezi :lol2: .Cauta mai intai pe internet informatii,si daca nu gasesti,... :spiteful: !.eu nu-ti pot face direct legatura cu cineva care stie sa deseneze :phone:si...ce nu stii sa faci pe site/in Paint/pe calculator in general?e foarte simplu,mai ales daca ai tableta de desen: :scare: secretul e sa stiu sa set-ez,(eu singura nu as fi reusit :crazy:
Ciao!Mai vorbim

In fine,am pe cineva care te-ar putea ajuta :bb: ,dar nu stiu daca poate :o:
  • 0