Sari la conținut
Forum Roportal
ornela 1

stenoza uretrala

Postări Recomandate

in urma unei oparatii (timectomie) ,filui meu i s-a introdus o sonda (uretra).Imediat dupa, a inceput sa aiba probleme in timp ce urina-senzatie de infundare a uretrei.A consultat 2 urologi..a facut tratamentele cu antibiotic..dar ..nimic..Precizez ca el sufera de miastenie gravis..si nu poate suporta orice antibiotic .Exista si alte remedii inafara de operatie? puteti sa-mi oferiti detalii despre operatie?Multumec.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ati putea sa dati search(cautare) cu google sau alt modul de cautare...sa vedeti care ar putea fi remediile naturiste in acest caz, dar, dupa parerea mea....remediile naturiste ar trebui sa mearga in paralel cu un tratament prescris evetula de un urolog, ca tratament adjuvant, si daca vedeti ca dupa o perioada nu dau rezultat va puteti gandi si la varianta operatiei, insa nu taraganati toata povestea aceasta prea mult...incercati sa mergeti eventual si la o persoana care se ocupa si cu tratamente naturiste....in paralel cu acela sa spun asa,,,, conventionale(medicamentos), din cate stiu este in bucuresti ceva clinica, dar din pacate nu va pot spune unde exact, dar cred ca puteti gasi aceasta informatie in arhivele paginii de internet a revistei Formula AS(fara a incerca sa fac publicitate). Insanatosire grabnica !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×