Sari la conținut
Forum Roportal
ovulul

ce trebuie sa fac?

Postări Recomandate

buna!as vrea sa ma ajutati daca se poate!joc return to castle wolfenstein si am ajuns la misiunea 3 partea 1 unde trebuie sa intru in depozti....chestia e ca am de indeplinit 4 obiective....pe 3 dintre ele le-am facut si mai am inca una de indeplinit aceea de a ma asigura k nu suna alarmele,dar am distrus toate alarmele!!ce trebuie sa fac???va multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna!as vrea sa ma ajutati daca se poate!joc return to castle wolfenstein si am ajuns la misiunea 3 partea 1 unde trebuie sa intru in depozti....chestia e ca am de indeplinit 4 obiective....pe 3 dintre ele le-am facut si mai am inca una de indeplinit aceea de a ma asigura k nu suna alarmele,dar am distrus toate alarmele!!ce trebuie sa fac???va multumesc

 

Cauta si tu pe internet o parcurgere a jocului (walkthrough) si vezi acolo cum au facut altii. Nu era nevoie sa-ti faci un cont pe forum doar pentru a pune asemenea intrebari.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

tebuie sa intri intr-un camion. vezi ca e un paznic, sus pe un pazin de apa. sa il omori fara sa te vada nimeni. nici portarul care da drumul la camion. dupaia te furisezi pana la camion, si sari in el.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

trebuie mai intai sa il omori pe ala de pe turnu de apa cand vine spre tine. adica: trage in el in asa fel in cat sa nu il vada nimeni k e mort-ala se misca imprejuru la turn- (mai ales tipu de al poarta). dupa coboara, si mergi pe dreapta, pe dupa chestiile alea electrice sau ce sunt pana la camion.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×