Sari la conținut
Forum Roportal
nadi_251

Medicina estetica

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buna fetelor,

sunt noua pe forum si am nevoie de un sfat....vreau sa-mi fac rinoplastie si nu stiu care medic ar fi ok Antohi sau Jianu.

multumesc si astept raspunsul vostru

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna fetelor,

sunt noua pe forum si am nevoie de un sfat....vreau sa-mi fac rinoplastie si nu stiu care medic ar fi ok Antohi sau Jianu.

multumesc si astept raspunsul vostru

 

Marek Valcu :D

 

esti o norocoasa draguta ,insa acum nu te mai invidiez.buzele mele sunt perfecte! :cheer:

 

 

la ce clinica ti-ai marit buzele? e implant permanent? :) daca e implant permanent cu grasime proprie da-ne si noua niste detalii...cel putin eu as vrea sa mi le fac la iarna :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Antohi :hi:

 

 

 

ai facut rinoplastie la el ? cum a fost? am auzit numai lucruri bune intradevar , nsa am cunoscut numai persoane care au lucrat cu Jianu si mi-as dori sa aflu mai multe si de la cineva care a apelat recent la Antohi

o zi frumoasa va doresc la toti!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna din nou

 

mi-am facut curaj in cele din urma si mi-am facut programare atat la Antohi cat si la Jianu in Ianuarie pe 12 si sunt nerabdatoare sa aud ce au de spus cu privire la nasucul meu:)

am fost putin surprinsa de diferenta de pret pentru o consultatie si anume Antohi 1 mil iar Jianu 3 mil.

 

sunt curioasa cat va costa interventia si de ce ce exista asa diferente de pret....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna,

din curiozitate am decis sa-mi insotesc o prietena la o clinica prvata:ea dorea f mult sa-si mareasca buzele.am fost foarte placut surprinsa de ceea ce am gasit acolo.arata f bine aceasta clinica.domnii doctori foarte draguti si amabili.

i-au explicat prietenei mele despre marirea permanenta a buzelor sau marire temporara.ea a ales marirea temporara iar rezultatul a fost spectaculos.

o invidiam,imi doream si eu.

nu dupa foarte multe zile ne-am intors si mi-am marit si eu buzele ,pretul fiind foarte bun.(350 euro)

saptamana vitoare sunt programata pentru eliminarea si albirea cearcanelor.

ma bucur ca mi-am insotit in acea zi prietena.

m-am bucurat sa aflu ca exista tot felul de tratamente care nu sunt f. dureroase. si ne imbunatatesc aspectul fizic.

merita investitia.

Bravo!F bine!Dk te face fericita....

Si eu am o problema:CEARCANELE!!!!!!!!!!Te rog,da-mi si mie detalii(clinica,doctor,pret,in ce a constat,vindecare,etc).

Merci mult!Astept raspunsul tau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bravo!F bine!Dk te face fericita....

Si eu am o problema:CEARCANELE!!!!!!!!!!Te rog,da-mi si mie detalii(clinica,doctor,pret,in ce a constat,vindecare,etc).

Merci mult!Astept raspunsul tau.

 

Poti incerca radiofrecventa tripolara pentru cearcane.6 sedinte la interval de 10zile,50euro/sedinta stiu ca a dat sora mea.

Editat de Cristinick
link sters

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

botox,draguta pentru ridurile de expresie.....,iar dupa o varsa mai bine un peeling adanc da rezultate fantastice(dupa 60 ani)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie sincer botox mi se pare airea pentru ca efectul poate sa fie cel nedorit. mai bine eu ti-as recomanda ceva mai safe si permanent. e vorba de o tehnologie cu laser, laser active fx. poti sa o faci la dermastyle si chiar esti sigura de rezultat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×