Salt la continut

Fotografie
- - - - -

Medicina estetica

• Te rog sa te conectezi pentru a raspunde
27 replici la acest subiect

#11 adelina26

adelina26

Boboc

• Full Members
  • Strica
  • 14 mesaje

Scris 18 November 2008 - 08:35 PM

buna fetelor,
sunt noua pe forum si am nevoie de un sfat....vreau sa-mi fac rinoplastie si nu stiu care medic ar fi ok Antohi sau Jianu.
multumesc si astept raspunsul vostru
  • 0

Ultima colectie! Noile implanturi Allergan BRST

#12 Walpurgisnacht

Walpurgisnacht

Mironosiţă

• Gold Member
  • StricaStricaStricaStricaStricaStrica
  • 6004 mesaje

Scris 19 November 2008 - 09:48 AM

Antohi :lol2:
  • 0

#13 D3liciousGrl

D3liciousGrl

Lalea

• Full Members
  • StricaStricaStrica
  • 168 mesaje

Scris 19 November 2008 - 02:06 PM

buna fetelor,
sunt noua pe forum si am nevoie de un sfat....vreau sa-mi fac rinoplastie si nu stiu care medic ar fi ok Antohi sau Jianu.
multumesc si astept raspunsul vostru

Marek Valcu :D

esti o norocoasa draguta ,insa acum nu te mai invidiez.buzele mele sunt perfecte! :cheer:

la ce clinica ti-ai marit buzele? e implant permanent? :) daca e implant permanent cu grasime proprie da-ne si noua niste detalii...cel putin eu as vrea sa mi le fac la iarna :D
  • 0

#14 adelina26

adelina26

Boboc

• Full Members
  • Strica
  • 14 mesaje

Scris 21 November 2008 - 08:44 AM

Antohi :hi:

ai facut rinoplastie la el ? cum a fost? am auzit numai lucruri bune intradevar , nsa am cunoscut numai persoane care au lucrat cu Jianu si mi-as dori sa aflu mai multe si de la cineva care a apelat recent la Antohi
o zi frumoasa va doresc la toti!
  • 0

#15 adelina26

adelina26

Boboc

• Full Members
  • Strica
  • 14 mesaje

Scris 08 December 2008 - 11:39 PM

buna din nou

mi-am facut curaj in cele din urma si mi-am facut programare atat la Antohi cat si la Jianu in Ianuarie pe 12 si sunt nerabdatoare sa aud ce au de spus cu privire la nasucul meu:)
am fost putin surprinsa de diferenta de pret pentru o consultatie si anume Antohi 1 mil iar Jianu 3 mil.

sunt curioasa cat va costa interventia si de ce ce exista asa diferente de pret....
  • 0

#16 liliileana

liliileana

Boboc

• Full Members
  • Strica
  • 15 mesaje

Scris 05 February 2009 - 10:16 PM

buna,
din curiozitate am decis sa-mi insotesc o prietena la o clinica prvata:ea dorea f mult sa-si mareasca buzele.am fost foarte placut surprinsa de ceea ce am gasit acolo.arata f bine aceasta clinica.domnii doctori foarte draguti si amabili.
i-au explicat prietenei mele despre marirea permanenta a buzelor sau marire temporara.ea a ales marirea temporara iar rezultatul a fost spectaculos.
o invidiam,imi doream si eu.
nu dupa foarte multe zile ne-am intors si mi-am marit si eu buzele ,pretul fiind foarte bun.(350 euro)
saptamana vitoare sunt programata pentru eliminarea si albirea cearcanelor.
ma bucur ca mi-am insotit in acea zi prietena.
m-am bucurat sa aflu ca exista tot felul de tratamente care nu sunt f. dureroase. si ne imbunatatesc aspectul fizic.
merita investitia.

Bravo!F bine!Dk te face fericita....
Si eu am o problema:CEARCANELE!!!!!!!!!!Te rog,da-mi si mie detalii(clinica,doctor,pret,in ce a constat,vindecare,etc).
Merci mult!Astept raspunsul tau.
  • 0

#17 Cassandra1234

Cassandra1234

Boboc

• Full Members
  • Strica
  • 29 mesaje

Scris 09 February 2009 - 01:42 PM

Bravo!F bine!Dk te face fericita....
Si eu am o problema:CEARCANELE!!!!!!!!!!Te rog,da-mi si mie detalii(clinica,doctor,pret,in ce a constat,vindecare,etc).
Merci mult!Astept raspunsul tau.

Poti incerca radiofrecventa tripolara pentru cearcane.6 sedinte la interval de 10zile,50euro/sedinta stiu ca a dat sora mea.

Aceast mesaj a fost editat de Cristinick: 22 April 2010 - 06:18 PM
link sters

• 0

#18 sandie

sandie

Ghiocel

• Members
  • 2 mesaje

Scris 05 March 2009 - 03:34 PM

buze, cearcane....dar pentru riduri ce solutii aveti????? ;)
  • 0

#19 nadi_251

nadi_251

Ghiocel

• Members
  • 3 mesaje

Scris 05 March 2009 - 07:28 PM

botox,draguta pentru ridurile de expresie.....,iar dupa o varsa mai bine un peeling adanc da rezultate fantastice(dupa 60 ani)
  • 0

#20 tesse

tesse

Ghiocel

• Members
  • 3 mesaje

Scris 06 March 2009 - 10:02 AM

mie sincer botox mi se pare airea pentru ca efectul poate sa fie cel nedorit. mai bine eu ti-as recomanda ceva mai safe si permanent. e vorba de o tehnologie cu laser, laser active fx. poti sa o faci la dermastyle si chiar esti sigura de rezultat.
  • 0