Sari la conținut
Forum Roportal
ActorGrabit

POT AFLA CINE MA SUNA CU NR. ASCUNS?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

tu mai bine gandeste-te de 2 sau de 20 de ori (daca e nevoie) la cum e sa fii bombardat de apeluri anonime cand ti-e lumea mai draga si abia dupa aia gandeste-te daca e bine sa faci misto ca proasta'n targ sau nu. :resent: OK?

 

 

 

Eu zic ca ar trebui sa te controlezi! Nu stiu, zic si io! Tu ce zici?! Si da, e un avertisment.

Editat de Darianna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t12013.html

 

 

Hai c-am reusit sa aflu cate ceva. Noroc cu Softpedia si traiasca forumul concurent ca de roportal m-am convins! Daca habar n-aveti, de ce mai postati fratilor, chiar nu aveti nimic de lucru?

 

Cu toate astea, daca exista oameni binevoitori si pe aici si care vin cu lucruri interesante, imi cer scuze pt acestia.

 

Reformulez deci: se poate face ceva pt a vedea numerele ascunse sau nu? Multumesc. :resent:

Editat de ActorGrabit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t12013.html

 

 

Hai c-am reusit sa aflu cate ceva. Noroc cu Softpedia si traiasca forumul concurent ca de roportal m-am convins! Daca habar n-aveti, de ce mai postati fratilor, chiar nu aveti nimic de lucru?

 

Cu toate astea, daca exista oameni binevoitori si pe aici si care vin cu lucruri interesante, imi cer scuze pt acestia.

 

Reformulez deci: se poate face ceva pt a vedea numerele ascunse sau nu? Multumesc. ;)

 

nu

nu se poate si nu exista nici o smecherie

indiferenta daca ai abonament sau prepay

lucrez in domeniu si iti spun ca nu se poate

reclamatie la politie ... poate vei afla in vreo 5 ani ... :D

 

da...da...

am citit mai cu atentie...de...graba...

am patit-o si eu...si cei de la connex mi-au spus ce ar trebui sa fac...si eu chiar stiam cine ma suna...intr-un final i-am rugat sa-l atentioneze pe individ ca-i fac reclamatie la politie...si totul a incetat...

 

n-au atentionat ei pe nimeni stai linistita

nu au voie sa o faca

s-a potolit el singur

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu zic ca ar trebui sa te controlezi! Nu stiu, zic si io! Tu ce zici?! Si da, e un avertisment.

hmmmm.....

ce motiv ai de avertisment?

oare nu esti partizana?????

halal.......

Editat de puiu.t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu se poate afla de pe ce numar suna decat daca cere politia acest lucru sau organele abilitate..in rest incearca pentru moment sa iti inchizi noaptea telefonul sau sa il pui pe silent....Poate se va plictisi si va inceta cu idioteniile...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu se poate afla de pe ce numar suna decat daca cere politia acest lucru sau organele abilitate..in rest incearca pentru moment sa iti inchizi noaptea telefonul sau sa il pui pe silent....Poate se va plictisi si va inceta cu idioteniile...

Mda, se pare ca si acum 5minute am primit un nou S.O.S. de tip O.Z.N. Din pacate, meniul telefonului nu permite dezactivarea vibratiilor atunci cand e setat pe "silent profile". Ce am putut sa fac este sa asez sub telefon un pachet de servetele, ca sa atenuez rezonanta vibratiilor pe noptiera din dormitor. :D E o idee mai bine.

 

am inteles ca dac-ti schimbi cartele in doo trei telefoane succesiv poate vezi numaru`

eu am incercat o data -canci

un alt roportalian ultra-intelept. :D

 

Ca in bancul ala cu Leana si Costel in caruta: "Costeleee, vezi c-a mai trecut un motociclist fara cap" As vrea sa stiu si eu deci care e moderatorul ala de nu tine coasa bine, ca uita-i cum trec unu' cate unu'. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ciudat ca nu poti sa elimini vibratiile de tot..chiar nu ammai auzit asta...dar sa il inchizi cateva seri la rand ai incercat?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ciudat ca nu poti sa elimini vibratiile de tot..chiar nu ammai auzit asta...dar sa il inchizi cateva seri la rand ai incercat?

pai.. stai sa-ti zic: telefonul in cauza e un Sharp GX29. Nu stiu daca cunosti modelul, cam toate bune la el, mai putin memoria ff mica si pb asta, cu lipsa posibilitatii de a dezactiva vibratiile atunci cand treci pe modul silentios (deci nu si pe profilul normal!). Oricum, noroc cu ca in Cosmote devierile sunt active. :lol2: Asadar, cine ma cauta pe nr, respectiv dupa ora 22, e posibil ca dupa 5 secunde sa intre pe mana unui serviciu de telefonie erotica cu suprataxa din San-Francisco. Daca are 2,99$/min de cheluit..

 

A doua zi, pe la 8 a.m, urmeaza sa dezactivez redirectionarea, dar tot e bine.

Editat de ActorGrabit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×