Sari la conținut
Forum Roportal
crisu_km5

Sunt confuza...:(

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sunt cu un baiat de 10 luni si ma cert tot timpul cu el pentru ca eu imi imaginez lucruri care nu sunt nu am fost niciodata geloasa pana acum,dar nu stiu ce sa mai fac.El ma iubeste si eu il iubesc pe el,este cel mai de treaba baiat pe care l-am cunoscut.ce sa fac sa nu il pied....astept sfaturi si raspunsuri cat mai curand

Editat de crisu_km5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Raspunsuri? sfaturi?...

el pentru ca eu imi imaginez lucruri care nu sunt

problema e la tine

El ma iubeste si eu il iubesc pe el

Ce doresti mai mult de la viata?

ce sa fac sa nu il pied?

pai... iubeste-l, lasa-l sa te iubeasca si nu-ti mai imagina lucruri care nu sunt. Bucura-te de viata.

Editat de Heto

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce sa fac sa nu il pied....

 

Nici un sfat de pe aici nu te poate ajuta sa-l pastrezi. Cu cat te agati mai mult de cineva cu atat cresc sansele sa-l pierzi... iar tu acum asta faci... te agati de el....

Maestru Bach spunea: "If you love someone, set them free. If they come back they're yours; if they don't they never were."

Asa ca dupa ce relatia asta o sa se prabuseasca sa nu fii prea aspra cu tine... Intelege ca asa e viata. Zambeste si treci mai departe... Daca ai sa faci asta ai sa capeti un suflet frumos de care se va indragosti cine trebuie la un moment dat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt cu un baiat de 10 luni si ma cert tot timpul cu el pentru ca eu imi imaginez lucruri care nu sunt nu am fost niciodata geloasa pana acum,dar nu stiu ce sa mai fac.El ma iubeste si eu il iubesc pe el,este cel mai de treaba baiat pe care l-am cunoscut.ce sa fac sa nu il pied....astept sfaturi si raspunsuri cat mai curand

 

Din ce spui tu eu am inteles ca ti se pare un baiat de treaba ceea ce nu inseamna ca il iubesti sau poate tu intelegi altceva prin iubire. Dupa cum s-a mai spus, problema este la tine. Tu hotarasti ce se va intampla.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Incearca sa ai incredere in el...

asa e, mai ales ca ea spune ca DOAR isi imagineaza anumite chestii despre el.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din ce spui tu eu am inteles ca ti se pare un baiat de treaba ceea ce nu inseamna ca il iubesti sau poate tu intelegi altceva prin iubire. Dupa cum s-a mai spus, problema este la tine. Tu hotarasti ce se va intampla.

 

 

am zis k e de treaba in sensul ca nu e nesimtit sau kestii dastea.are un suflet bun e iubitor ce altceva iti mai pot spune...il iubesc nu ce ai inteles tu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt cu un baiat de 10 luni si ma cert tot timpul cu el pentru ca eu imi imaginez lucruri care nu sunt nu am fost niciodata geloasa pana acum,dar nu stiu ce sa mai fac.El ma iubeste si eu il iubesc pe el,este cel mai de treaba baiat pe care l-am cunoscut.ce sa fac sa nu il pied....astept sfaturi si raspunsuri cat mai curand

e mai frumos ca tine ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×