Sari la conținut
Forum Roportal
scumpica21

Cum sa faci un barbat sa se intoarca la tine?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Constatare: ai fost cu un bărbat adevărat

Diagnostic: dependenţa

Tratament: altul

Recomandări: maturizează-te

 

subscriu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stii cum se zice definitia esecului e sa renunti.....poti sa incerci cat iti cere tie inima insa nu renunta niciodata la demnitatea ta.....

ai mare dreptate......vezi cat de mult poti duce

nici un barbat nu merita fff multe.....daca el te iubeste,si tu nu renunti la el ,se va intoarce caci te iubeste,insa daca nu te mai iubeste poti sa tragii cat vrei tu de el,pici de proasta si iti mai pierzi si demnitatea......deci du-te numai pana unde stii ca mai poti sa revii in siguranta....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

il ignori si-ti vezi de ale tale, doar nu-i el buricul pamantului? :o:

daca nu se intoarce, si mai bine; n-a meritat efortul de a face ceva pt.el.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am 22 de ani! Am avut o relatie care a durat mai bine de 4 ani, o relatie frumoasa cu bune si rele. Eram destul de rea caci nu stiam ca il iubesc asa de mult, dar nu am gresit numai eu. Acum mai bine de doua luni ne-am certat dintr-o prostie. El a fost cu altcineva, eu la fel, dar nimic serios. Mi-am dat seama ca am nevoie de el si ca e cea mai importanta persoana pentru mine! Asa ca am incercat sa il aduc inapoi, dar nu ma vrea. Nu imi spune ca nu mai simte nimic pentru mine, se poarta frumos, dar spune ca simte ca nu are pentru ce sa se intoarca inapoi. Ce sa fac? Nu mai pot sta fara el, am nevoie de el si il iubesc mult de tot! Credeti ca indiferenta ar fi o solutie sau sa mai incerc sa ii arat ceea ce simt? Mi-e frica sa nu il sufoc, nu stiu ce sa ma fac!!!

daca il iubeai mult de tot nu il inselai ...si el la fel .. daca ati facut-o o data o sa o mai faceti ..si tot asa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce de mai tine topicul asta, din iunie si pana acum. Probabil scumpica21 si-a si gasit altul sau s-a impacat cu asta de plangea dupa el.

On-topic: Scumpico, am cunoscut o fata asemanatoare rau cu tine, ea 21 de ani, el 27. Si ea a fost rea, si ea si-a chinuit iubitul sa vada ce face asta... (Eu am fost unul dintre cei cu care si-a pierdut timpul in "pauza competitionala"). Si ea era impreuna cu el de 4 ani... Ultima data cand am vorbit cica se impacase cu el, nu de alta dar tot ea se despartise si dupa si-a dat seama ca il iubeste, cica... Daca simte ca nu mai are pentru ce sa se intoarca inseamna ca si-a facut o parere proasta despre tine, asa pe ultima suta de metri, so give it up.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca un barbat nu te mai doreste, nu exista metoda prin care sa il faci sa se intoarca la tine si care sa nu implice compromisul cu propria persoana si o situatie patetica pentru tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca un barbat nu te mai doreste, nu exista metoda prin care sa il faci sa se intoarca la tine si care sa nu implice compromisul cu propria persoana si o situatie patetica pentru tine.

 

de intors cateodata se mai intorc..da nu pentru mult timp!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×