Sari la conținut
Forum Roportal
unnenea

Virgin/a la o varsta inaintata; conteaza virginitatea?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am 20 de ani si sunt inca virgin.desi am avut destule relatii nu am reusit sa fac sex.ce ar zice ea daca i-as spune ca sunt virgin?ce reactie ar avea?

 

Daca zici ca ai avut destule relatii chiar asa nu ai vorbit cu niciuna despre sex? Spunei macar la una situatia si o vezi cu ochii tai cum reactioneaza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum ar reactiona? Pai depinde de fata si de caracterul ei... poate sa rada de tine, sa zica bine, si ce daca? Sau, daca e si ea virgina... sau se poate simti speciala ca te-ai hotarat sa faci sex tocmai cu ea desi ai mai avut si alte relatii inainte...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am 20 de ani si sunt inca virgin.desi am avut destule relatii nu am reusit sa fac sex.ce ar zice ea daca i-as spune ca sunt virgin?ce reactie ar avea?

 

 

E un lucru frumos sa fii virgin, mai ales pt un baiat. Cred ca depinde de fata, dar presupun ca stii ce fata sa-ti alegi.

Dar tu d ce esti inca virgin?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Defineste putin.Cum adica e un lucru frumos?

 

Stiu ca nu mi se adresa mie intrebarea, dar... :focus: as vrea sa-mi spun si eu parerea... de ce e lucru frumos? Pai: gelozia... daca ma-ntelegi :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiu ca nu mi se adresa mie intrebarea, dar... :focus: as vrea sa-mi spun si eu parerea... de ce e lucru frumos? Pai: gelozia... daca ma-ntelegi :crazy:

 

Adica sa fii prima pt. el ca sa nu fii geloasa pe toate celelalte care l-au avut?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×