Sari la conținut
Forum Roportal
karma.karma

analize karmice

Postări Recomandate

pentru cei interesati de analize karmice (studiul vietilor trecute si influenta lor asupra prezentului), va stau la dispozitie cu detalii pe adresa de e-mail:

 

analize.karmice@gmail.com

 

studiile karmice sint contra-cost, si cuprind intre 8 si 14 pagini.

 

gind de bine catre voi !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta,miroase a reclama. :hi: Nu se face pe un forum...

Si nici nu stiu cine va apela un asemenea serviciu contra cost si asta,nu din cauza banilor ci,din cauza credibilitatii. :P

Cine face studiul karmic,in ce calitate,cita experienta are?

Si eu pot bate cimpii ...nu,pe 15 pagini ci,pe 100.Important este ce si cit de acolo e verificabil,e credibil.

Credibilitatea,o poti obtine pe acest forum,oferind mostre gratuite si... :roll: verificabile.

Cum? :lol2: Nush... Tu,propui,noi,deliberam.

Altfel,si noi iti facem studiu karmic pe 100 de pagini si ma indoiesc ca ne vei putea dovedi ca ceea ce spunem nu-i asa. :hi:

E la fel ca in cazul celor care sustin ca vad aura...

Si eu o vad. :lol2: Cine,cum imi poate demonstra contrariul?

Chiar daca un aparat va (atentie!) fotografia contrariul,se stie ca culorile aurei se schimba functie de multi factori.

Totul,e in continua miscare. :rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Regulament Roportal

 

10. Publicitatea pe forum este permisa doar in cadrul sectiunilor create in acest scop (si aici in limita bunului simt). In restul ariilor este interzisa postarea de reclame.

 

Numai bine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Domnu ... cat costa o analiza din asta la karma ???

 

Si apoi a doua intrebare : pe ce iei bani din moment ce karma nu exista ? sau si tu esti vreun hindus care crede ca esti vreo reincarnare celebra a vreunei ferigi ... caine sau ... cine stie :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dragii mei,

 

nu incerc sa conving pe nimeni de existenta karmei. dar sint destul locuri de unde va puteti informa asupra acestui termen si conceptii.

 

imi cer scuze pt postarea anuntului aici.

 

cit despre gratuitati... am facut si asta, acum vreo 9 ani, cind eram incepatoare :cheer:

 

aceleasi ginduri de bine catre voi :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta,miroase a reclama. ;) Nu se face pe un forum...

Si nici nu stiu cine va apela un asemenea serviciu contra cost si asta,nu din cauza banilor ci,din cauza credibilitatii. :o:

Cine face studiul karmic,in ce calitate,cita experienta are?

Si eu pot bate cimpii ...nu,pe 15 pagini ci,pe 100.Important este ce si cit de acolo e verificabil,e credibil.

Credibilitatea,o poti obtine pe acest forum,oferind mostre gratuite si... :o: verificabile.

Cum? :o: Nush... Tu,propui,noi,deliberam.

Altfel,si noi iti facem studiu karmic pe 100 de pagini si ma indoiesc ca ne vei putea dovedi ca ceea ce spunem nu-i asa. :cheer:

E la fel ca in cazul celor care sustin ca vad aura...

Si eu o vad. :cheer: Cine,cum imi poate demonstra contrariul?

Chiar daca un aparat va (atentie!) fotografia contrariul,se stie ca culorile aurei se schimba functie de multi factori.

Totul,e in continua miscare. :o:

 

:o:

 

Adevar graiesti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dragii mei,

 

nu incerc sa conving pe nimeni de existenta karmei. dar sint destul locuri de unde va puteti informa asupra acestui termen si conceptii.

 

imi cer scuze pt postarea anuntului aici.

 

cit despre gratuitati... am facut si asta, acum vreo 9 ani, cind eram incepatoare :suicide:

 

aceleasi ginduri de bine catre voi :doh:

 

e nesimtire curata sa faci bani prin PARANORMAL...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da' cit costa? Si cam pina la cite vieti anterioare poti sa studiezi?

Iti trebuie ceva de la client? Data de nastere, fotografie, suvita de par, ceasca de cafea sau ce?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×