Sari la conținut
Forum Roportal
sinoe

De ce Mohamed nu este profet

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Intradevar ...cu Ilie ai nimerit-o exact conform realitatii !

Ilie este unul care si-a ucis ambii parinti ...asta da sfintenie ...motiv ptr care a ajuns in iad ...si acolo in iad le-a pus foc la coor dracilor .. si l-au exmatriculat de acolo ...si ptr acest lucru dumnezeu (cu d mic obligatoriu) l-a facut sfant !

 

ha ha ha ha ...ce talamb ...pardon "tare in credinta" ... trebuie sa fi sa crezi orice bazaconie !

 

Well, la subiectul asta ia-te in gura cu crestinii sau cei care au scris Biblia nu cu mine ca nu i-am facut eu biografia lui Ilie. :spiteful: Am gasit ceva scris despre Ilie pe net si i-am postat lui Sinoe atita tot.

Editat de xqzy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
"Profetii" ca alea din biblie face si mama omida dragule, de care vrei tu: datul in bobi, ghicitul in cafea in palma etc.

SI nici cu tratamentele naturiste nu ai nimerit-o. Eu imi pun increderea in stiinta.

da, face si mama omida, dar ea va arde in focurile Gheenei, pe cand cel care Il asculta pe Domnul Iisus, se va bucura de viata vesnica alaturi de Dumnezeu, in Ceruri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Care e ala Domnu Isus?

 

Te referi la regele iudeilor (INRI) sau la Lucifer cel coborat din cer denumit Christos care a lasat-o gravida pe propria sa mama ca sa se nasca el insusi? (ptiu ...ce diabolic)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Care e ala Domnu Isus?

 

Te referi la regele iudeilor (INRI) sau la Lucifer cel coborat din cer denumit Christos care a lasat-o gravida pe propria sa mama ca sa se nasca el insusi? (ptiu ...ce diabolic)

tu realizezi aberatiile pe care le gandesti?Lucifer e diavolul...cum poate fi el Insusi Matuitorul?te contrazici singur...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu esti chiar taul?

Pai ce mantuire iti aduce stapanul cheilor mortii daca nu mantuirea prin MOARTE!

Ai vazut tu vreodata o alta mantuirea a lui isus decat cea prin moarte?

 

Cum sa nu fie Isus diavol daca pe langa faptul ca iti ia viata pe care ti-a dat-o Dumnezeu se mai lauda ca e STAPNUL cheilor IADULUI!

 

Sau ptr tine Seful Iadului este "binefacatorul" tau?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai...e topic despre Isus asta sau topic pentru cei ce doresc sa-si expuna parerile cum ca de ce nu a fost Muhhamad (saws) profet? Reveniti la subiect.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai...e topic despre Isus asta sau topic pentru cei ce doresc sa-si expuna parerile cum ca de ce nu a fost Muhhamad (saws) profet? Reveniti la subiect.

Evident ca Mohamed a fost profet (sas) problema e ca nu stiu daca a fost mai mare profet ca Mama Omida !

Editat de Sikaryan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Re:Muhammed , Pedophile ?!

 

Pedophile Mohammed Pwned by Police

 

in USA politia inca isi face datoria...Mohamed, musulman, egiptean, pedofil

 

Ce conincidenta ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hai macar de sarbatori o pauza, eid mubarek ptr ieri Naeema si nu numai (scz de intarziere )

ps sinoe de ce arunci in aer capul lui Mihai Viteazu in avatar?

Editat de ASLAN22

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hai macar de sarbatori o pauza, eid mubarek ptr ieri Naeema si nu numai (scz de intarziere )

ps sinoe de ce arunci in aer capul lui Mihai Viteazu in avatar?

Eid Mubarak Aslan.

 

:lol: Buna faza. Iata-l si pe turbanistul autohton.

 

66.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×