Sari la conținut
Forum Roportal
CrySis

SUPER OFERTA - JOB PART TIME F BINE PLATIT

Postări Recomandate

SUPER TARE! De pe data de 13.05 pana pe 29.05. Plata 5 RON\ora (program la alegere) sau 600 + 100 Bonus (in fiecare zi)! Cineva interesat???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
SUPER TARE! De pe data de 13.05 pana pe 29.05. Plata 5 RON\ora (program la alegere) sau 600 + 100 Bonus (in fiecare zi)! Cineva interesat???

 

 

Niciodata nu am inteles de ce unele persoane nu spun pana la capat ce au de spus. Ca de exemplu acest anunt care pentru mine este o bataie de joc....... :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Niciodata nu am inteles de ce unele persoane nu spun pana la capat ce au de spus. Ca de exemplu acest anunt care pentru mine este o bataie de joc....... :jester:

 

Nu e bataie de joc... dar am avut foarte putin timp la dispozitie pentru a-l posta.

 

Pentru cei interesati. Este nevoie de oameni la punctele de informare (acele corturi pe care le-ati vazut prin oras) ale unui candidat la primarie. Avantajul consta in faptul ca va puteti alege atat programul de lucru cat si locatia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
super....unde si ca ce...

 

Pentru cei interesati. Este nevoie de oameni la punctele de informare (acele corturi pe care le-ati vazut prin oras) ale unui candidat la primarie. Avantajul consta in faptul ca va puteti alege atat programul de lucru cat si locatia.

 

si eu sunt interesata

Pentru cei interesati. Este nevoie de oameni la punctele de informare (acele corturi pe care le-ati vazut prin oras) ale unui candidat la primarie. Avantajul consta in faptul ca va puteti alege atat programul de lucru cat si locatia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

tare ora tarzie care ar fi? :) programu d la cat la cat?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tare ora tarzie care ar fi? :) programu d la cat la cat?

 

Programul este de 09:00 la 19:00 dar se lucreaza o zi dar se lucreaza o zi cu o zi sau jumatate cu jumatate, dupa cum poate fiecare. Daca te intereseaza astept nr tau de tel pe mail.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×