Salt la continut

Fotografie

unde se determina viremia?

• Te rog sa te conectezi pentru a raspunde
4 replici la acest subiect

#1 marisa

marisa

Boboc

• Full Members
  • Strica
  • 43 mesaje

Scris 02 August 2005 - 07:14 AM

As dori sa stiu la ce laboratoare de analize din Bucuresti se determina viremia si cit ar costa o asemenea analiza.
Multumesc!
  • 0

Ultima colectie! Noile implanturi Allergan BRST

#2 Mariana56

Mariana56

Lalea

• Full Members
  • StricaStricaStrica
  • 137 mesaje

Scris 02 August 2005 - 08:49 AM

[quote name='marisa' date='Aug 2 2005, 08:14 AM']
As dori sa stiu la ce laboratoare de analize din Bucuresti se determina viremia si cit ar costa o asemenea analiza.
Multumesc!

[snapbacca]58104[/snapbacca]

[/quot

:good: Draga Marisa,pot sa iti raspund la prima intrebare,viremia de anul trecut este gratuita,nu sunt din Bucuresti .Iti doresc multa sanatate si curaj.
  • 0

#3 marisa

marisa

Boboc

• Full Members
  • Strica
  • 43 mesaje

Scris 02 August 2005 - 09:48 AM

[quote name='Mariana56' date='Aug 2 2005, 09:49 AM']
[quote name='marisa' date='Aug 2 2005, 08:14 AM']
Multumesc!

[snapbacca]58104[/snapbacca]

[/quot
:good: Draga Marisa,pot sa iti raspund la prima intrebare,viremia de anul trecut este gratuita,nu sunt din Bucuresti .Iti doresc multa sanatate si curaj.

[snapbacca]58115[/snapbacca]

[/quote]

Iti multumesc din suflet, draga Mariana, ca mi-ai raspuns. Te-as ruga sa-mi mai spui daca pentru o asemenea analiza este nevoie de internare.
  • 0

#4 Mariana56

Mariana56

Lalea

• Full Members
  • StricaStricaStrica
  • 137 mesaje

Scris 02 August 2005 - 07:55 PM

Iti multumesc din suflet, draga Mariana, ca mi-ai raspuns. Te-as ruga sa-mi mai spui daca pentru o asemenea analiza este nevoie de internare.

[snapbacca]58119[/snapbacca]

:good: Draga Marisa ,nu este nevoie de internare.Vei avea nevoie de trimitere de la medicul de specialitate,rezultatul de obicei cam in 8-10 zile il vei primi.Succes si curaj. este o simpla recoltare de singe din vena.
  • 0

#5 marisa

marisa

Boboc

• Full Members
  • Strica
  • 43 mesaje

Scris 03 August 2005 - 07:18 AM

:good: Draga Marisa ,nu este nevoie de internare.Vei avea nevoie de trimitere de la medicul de specialitate,rezultatul de obicei cam in 8-10 zile il vei primi.Succes si curaj. este o simpla recoltare de singe din vena.

[snapbacca]58225[/snapbacca]

Multumesc inca o data pentru solicitudine, Mariana, ca si pentru incurajarile tale. Iti doresc multa, multa sanatate!
  • 0