Sari la conținut
Forum Roportal
Mihai LEONTE

Poezii de Mihai Leonte

Postări Recomandate

Draga mihai leonte mie poeziile tale imi miros a Bumbesti-Livezeni.

N-are importanta ce spun, nu-s critic literar.

Nu deschide mai multe topicuri ca sa postezi o poezie. Scrie-le in topicul deschis initial.

Ceau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Draga mihai leonte mie poeziile tale imi miros a Bumbesti-Livezeni.

N-are importanta ce spun, nu-s critic literar.

Nu deschide mai multe topicuri ca sa postezi o poezie. Scrie-le in topicul deschis initial.

Ceau.

 

OK! Am inteles mesajul si ma voi conforma partial. fiindca topicul deschis reprezinta de fapt o placheta tiparita. Cat despre Bumbesti-Livezeni, se poate spune si asa. Nu pot pune viata mea in discotecile de acum.

Distinsii mei colegi, scrisul e pentru toata lumea. Eu respect pe toti cei care scriu. E foarte bine ca ai facut o remarca, pentru care iti multumesc. Te astept, si va astept si cu alte comentarii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

scrisul este pentru toţi...poezia e scrisă doar de cei aleşi, cum bine zici...poezia nu e doar o desfăşurare de idei, ci , mai ales...una de sentimente...aici lipsesc, dar nu-i neapărat vina celui ce scriev

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

`s de acord cu tine vesp. Doar ca

-nu i-am spus-o cu rautate iar intentia mea nu a fost aceea de-ai minimaliza efortul sau parerea propie despre al sau talent(am spus clar sa nu tina cont de parerea mea iar el, fiind om matur-m-am prins si eu merci-sant convins ca a inteles exact ce vreau sa spun.

-iar parerea mea e chiar asta; aduce a poezie proletcultista. Trebuia sa scriu altceva?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
scrisul este pentru toţi...poezia e scrisă doar de cei aleşi, cum bine zici...poezia nu e doar o desfăşurare de idei, ci , mai ales...una de sentimente...aici lipsesc, dar nu-i neapărat vina celui ce scriev

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×