Sari la conținut
Forum Roportal
Madalina A.M.

Preotul din Reviga

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

vrei sa afli ca a existat cel putin o femeie apostol? sau inghiti pe nemestecate informatiile trunchiate cu care va indoctrineaza mai marii vostri, urmasii celor care au modificat cu nerusinare biblia pentru ca nu se potrivea cu planurile lor?

 

Nu exista asa ceva.Femeie apostol?Fereasca Dumnezeu... :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai tocmai asta e problema lui si de-aia nici nu i-am raspuns: e atat de indoctrinat incat nici macar nu-si mai pune intrebari firesti si logice. Da' nu-i nimic, il ajuta si pe el Dumnezeu in vreun fel ca doar toti suntem ai Lui.

 

Te-ai bagat ca ... intr-o caldare.Replica mea a fost o provocare pentru Dark nu neaparat enuntul unui adevar...desi...

Multumesc pentru caracterizare... :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hai sa ne lamurim: Dark ii raspunsese lui Florin, eu am (sau l-am) citat pe Dark care se referea la Florin deci....si eu ma refeream tot la Florin. Ertem? :)

 

Inseamna ca a fost o neintelegere...scuze.

Dark Light e o ea de aceea am provocat-o pe subiectul femeii preot-apostol. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vrei sa afli ca a existat cel putin o femeie apostol? sau inghiti pe nemestecate informatiile trunchiate cu care va indoctrineaza mai marii vostri, urmasii celor care au modificat cu nerusinare biblia pentru ca nu se potrivea cu planurile lor?

 

Pai tocmai asta e problema lui si de-aia nici nu i-am raspuns: e atat de indoctrinat incat nici macar nu-si mai pune intrebari firesti si logice. Da' nu-i nimic, il ajuta si pe el Dumnezeu in vreun fel ca doar toti suntem ai Lui.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa ne lamurim: Dark ii raspunsese lui Florin, eu am (sau l-am) citat pe Dark care se referea la Florin deci....si eu ma refeream tot la Florin. Ertem? :D

Si in plus nu puteam sa am o astfel de parere despre tine atata timp cat sunt fanul topicului "Clubul de rugaciune" pe care tu l-ai initiat asa ca ai tot respectul meu, ca sa-ti fie si mai clar. te pup

Editat de frieda_ka

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Inseamna ca a fost o neintelegere...scuze.

Dark Light e o ea de aceea am provocat-o pe subiectul femeii preot-apostol. :)

 

 

Esti iertat.. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu exista asa ceva.

ba a existat.

 

Femeie apostol?Fereasca Dumnezeu... :yes:

de ce sa fereasca? :) de cine te temi, sfantule?

Editat de dark_light

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ok, fata care dorea sa afle informatiile a aflat tot ce era nevoie. Topic inchis.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×