Sari la conținut
Forum Roportal
ackapower

nero 8

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cum pot elimina un nero 8 trial sau demo din add\remove ??? atunci cind am incercat mi-a dat eroare si ca progr nu era inca instal. am reusit cu unlocker sa elimin tot ce era cu nero... :o: dar alea tot au ramas in lista add\remove si nu imi da posibilitatea de a le elimina. sint acolo. MULTUMESC :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut.

Pentru o dezinstalare completa , unele programe au nevoie de CD-ul de instalare.

Este corect cum ai facut dezinstalarea din Control Panel , sincer nu stiu de ce se intampla asa uneori (si mie m-i s-a intamplat dar nu la Nero 8, nu mai stiu la ce ) dar nu vad cu ce te deranjeaza.

Ai doua solutii ca sa le dezinstalezi complet :

1. Eu am un Norton 2005 care imi face aceasta treaba , si nu este nevoie sa instalezi programul poti rula direct de pe CD.

2. Reinstalare de Windows

 

Din cate stiu eu Nero 8 nu poate fi instalt in Windows XP.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum pot elimina un nero 8 trial sau demo din add\remove ??? atunci cind am incercat mi-a dat eroare si ca progr nu era inca instal. am reusit cu unlocker sa elimin tot ce era cu nero... :) dar alea tot au ramas in lista add\remove si nu imi da posibilitatea de a le elimina. sint acolo. MULTUMESC :help:

intra in safe mode si incearca sa stergi..

daca nu merge asa..

vezi ce a mai ramas din nero si cauta prin sistem32...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×