Sari la conținut
Forum Roportal
Adevar Divin

Viitorul Propiei Tari

Postări Recomandate

ce credeti ca se va intampla cu romania?din toate punctele de vedere...mai ales ezoteric....ce ne pandeste...ce putem face sa ne schimba...ca odata cu schimbarea noastra sa schimbam tara.....ce credeti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce credeti ca se va intampla cu romania?din toate punctele de vedere...mai ales ezoteric....ce ne pandeste...ce putem face sa ne schimba...ca odata cu schimbarea noastra sa schimbam tara.....ce credeti?

 

Minca-te-as! Lasa tu ezotericu'! Nu vezi ce-si bate joc de noi politicu'? :tease:

 

P.S.: Esti cumva Gigi Becali? Din cauza semnaturii... :lol:

Editat de florianb

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ai auzit de paulo coelho?ne manca politica....asai?....

 

Politica nu este singurul factor al unei tari,intervin si alti factori....dar sa sti gandurile persoanelor despre ce ne asteapta,in ce situatie ne aflam,ce facem sa fim mai buni este foarte important.Sincer,poti sa spui ce vrei,nu suntem la regim de comunism,dar sa incercam macar sa fim comunicativi.:tease:

 

 

Asa ca oamenii buni,nu va sfiiti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu exact ce doresti sa sugerezi cu acest topic...........mie mi se pare o capcana...........ca sa vezi ce stim....si ce ....nu stim despre aceasta lume........TERRA.........si rolul Romaniei pe plan international...........daca va avea vre-un rol.......in viitor.......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu exact ce doresti sa sugerezi cu acest topic...........mie mi se pare o capcana...........ca sa vezi ce stim....si ce ....nu stim despre aceasta lume........TERRA.........si rolul Romaniei pe plan international...........daca va avea vre-un rol.......in viitor.......

 

Pentru ca, din pacate, in prezent e clar...

 

Acuma mai era unu' care ne amagea cu viitorul de aur al Romaniei si l-au impuscat pina la urma, asa ca subiectul e sensibil si periculos!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×