Sari la conținut
Forum Roportal
backrip

Poveste romantica

Postări Recomandate

Titlu: Poveste romantica

 

Inceput

Inca nu a venit iubitul meu, cu toate ca tebuia sa fie aici de acum 10 minute, dar totusi il mai astept inca ...

- Buna scumpa mea printesa!

 

(acum haideti sa continuam impreuna povestirea)

(in final, ar trebuie sa fie o povestire pe cat de romantica pe atat de romantica si de nazdravana!)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

- iarta-mi intarzierea si indrasneala de a lasa aceste picioruse gindase sa zaboveasca. sper ca ochisorii tai, stelutele mele nu sau intristat...am vrut sa iti aduc cele ami frumoase flori care sa se apropie de frumusetea ta orbitoare

 

 

da...sper ca a iesit ceva..nu prea ma pricep dar am incercat :">

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

-Cre...Crede-am ca nu mai vii,ma gande-am ca te-ai razgandit,si ca nu mai vrei sa ne vedem :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

-Vai, dulcea mea raza de lumina, cum sa ma razgandesc?? cand stiu ca doar privindu-te, inima-mi salta de bucurie...

 

:)

Editat de backrip

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

-doar tu esti lumina ochilor mei si raza de soare care imi calauzeste calea ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

spre inaltul cerului si zambetul tau imi aduce alinare in fiecare clipa chiar si atunci cand nu esti langa mine...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

-Si acum k am venit vreau sa te duc intr`un loc special pentru mine....vreau sa te duc in lumea creata de mine,pentru tine,si vreau sa iti fac un cadou....inima mea intreaga...accepti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:"> cufundata`n bratzele lui simtzea cum fiecare particica tremura la atingerea suava a buzelor lui, cum freamata`n ea dorintza arzatoare de a`i...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×