Sari la conținut
Forum Roportal
geo1mai

Lucrare de licenta

Postări Recomandate

Trebuie sa realizez o lucrare de licenta pe tema "vinovatia - concepte forme modalitati" Drept penal. Cine e din Iasi rog sa ma ajute daca poate. Rog trimiteti mesaj.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Trebuie sa realizez o lucrare de licenta pe tema "vinovatia - concepte forme modalitati" Drept penal. Cine e din Iasi rog sa ma ajute daca poate. Rog trimiteti mesaj.

 

si cam ce intelegi tu prin "ajutor"?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Trebuie sa realizez o lucrare de licenta pe tema "vinovatia - concepte forme modalitati" Drept penal. Cine e din Iasi rog sa ma ajute daca poate. Rog trimiteti mesaj.

 

Hmmm... Daca-s puscarias crezi ca te-as putea ajuta? Am ceva experienta la capitolul vinovatie. Si tot la penal.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Trebuie sa realizez o lucrare de licenta pe tema "vinovatia - concepte forme modalitati" Drept penal. Cine e din Iasi rog sa ma ajute daca poate. Rog trimiteti mesaj.

 

Fata mea a facut dreptul am sa ma uit acasa ce tema a avut la lucrarea de diploma ... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si cam ce intelegi tu prin "ajutor"?

O sa ma inteleg cu persoana respectiva la fata locului. Binenteles cineva care ma poate ajuta. Sunt cam stramtorat la timp si din acest motiv cer ajutorul cuiva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O sa ma inteleg cu persoana respectiva la fata locului. Binenteles cineva care ma poate ajuta. Sunt cam stramtorat la timp si din acest motiv cer ajutorul cuiva.

 

Nu ai un profesor coordonator?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×