Sari la conținut
Forum Roportal
blue_butterfly

cerbul 2004

Postări Recomandate

si iata ca ne apropiem cu pasi repezi de o noua editie a cerbului de aur! ce parere aveti de cei calificati? eu, personal, il sustin din toata inima pe razvan crivaci! voi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am ramas cam in urma cu stirile (din cauza sesiunii). Am vazut intr-o seara o preselectie (ca si cea de la Eurovision) dar nu am avut timp sa urmaresc.

Cand va fi Cerbul?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

22-25 iulie! cu putin noroc sper sa ajung acolo! aseara am vb cu o pritena si daca totul mere bine ne infiintam si noi vreo 10 zile pe acolo.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Super. O sa aveti parte de distractie.

Eu ma rezum la televizor.

 

PS. vad ca iti plac avatarele noi care le-am pus pe forum. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hai ca acuma mati facut curios si pe mine. daca o sa pot o sal urmaresc :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca Cerbul devine mai interesant de la an la an.

Anul asta sunt si destui concurenti straini:

Doi din Malta, doi din Italia, doi din Bulgaria, doi din Macedonia, plus cate unul din Argentina, Olanda, Estonia, China, Finlanda, Croatia, Moldova, Ucraina, Germania, Georgia, Canada, Serbia si Israel.

Sursa: Adevarul.

 

Pacat ca Televiziunea Romana nu il priveste ca pe o afacere (cum sunt privite mai nou toate festivalurile si competitiile): http://www.capital.ro/index.jsp?page=artic...30&section_id=4

 

Mai multe stiri despre festival: http://www.roportal.ro/stire/cerbul_de_aur.htm

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
22-25 iulie! cu putin noroc sper sa ajung acolo! aseara am vb cu o pritena si daca totul mere bine ne infiintam si noi vreo 10 zile pe acolo.

 

Daca mergi pe acolo, sa ne relatezi si noua cate ceva, mi se pare mai cool sa fie relatate de cineva prezent acolo, decat ceea ce vor televiziunile sa arate.

 

Multumim anticipat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

yeh,yeh,yeh! uite ca va scriu din bv! aseara am fo si eu (cu bilet) la cerb! a fost super! este un aflux de "vedete!" care mai de care mai infumurate! :( dar si unele super de treaba cu care am vb si am facut poze! poate dupa ce le scot le voi pune pe net sa le vedeti si voi(sa nu ziceti ca va mintesc! ::):

 

cine credeti ca merita sa castige?(pronuntati-va maine, dupa seara de azi!)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

awwwwwww :( :) :) si eu nu pot sa vad nici un cerb nimic!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×