Sari la conținut
Forum Roportal
myhaela81

Doar femei....

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am si eu intrebare pentru fete sau femei care au incercat o relatie sexuala cu cineva de acelasi sex.Vi s-a intamplat sa va doriti doar o experienta sexuala dar dupa aceea sa va indragostiti??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie una nu mi s.a intamplat nici sa vreau sa am doar o experienta ,de indragostit nici atat! dar tu dc ai pus pb aici ,e ca esti in situatia asta ,nu ? :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am si eu intrebare pentru fete sau femei care au incercat o relatie sexuala cu cineva de acelasi sex.Vi s-a intamplat sa va doriti doar o experienta sexuala dar dupa aceea sa va indragostiti??

Tu confunzi dragostea cu sexul? Si chiar de te-ai indragosti, care ar fi problema? E firesc sa iubesti... sau nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am si eu intrebare pentru fete sau femei care au incercat o relatie sexuala cu cineva de acelasi sex.Vi s-a intamplat sa va doriti doar o experienta sexuala dar dupa aceea sa va indragostiti??

 

Nu sunt nici fata nici femeie .. deci clar ca nu mi s-a intamplat dar ma intreb de ce ti s-a intamplat ? cred ca te-ai indragostit de sex nu de personaa respectiva

Editat de Nick_De_Gay

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mie una nu mi s.a intamplat nici sa vreau sa am doar o experienta ,de indragostit nici atat! dar tu dc ai pus pb aici ,e ca esti in situatia asta ,nu ? :dance4:

 

 

Totul a inceput de la d-soara cu care mi-am petrecut un week,ea e foarte draguta si foarte calda.A fost totul perfect doar ca am crezut ca totul se termina acolo.Dar se pare ca nu ... inca imi mai doresc acele sentimente si nu ma refer la sex...tot .. atingere,sarutari,priviri,zambete...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu confunzi dragostea cu sexul? Si chiar de te-ai indragosti, care ar fi problema? E firesc sa iubesti... sau nu?

 

 

Problema e ca mi-am dorit doar o experienta de genul,nu sa ma indragostesc.Si acea d-soara nu stie ce simt...

 

si de ce iti doresti asa mult ? crezi ca un barbat nu poate sa ti le ofere trebuie neaprat o femeie ? invata sa traiesti

 

 

e diferit nu poti compara...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Problema e ca mi-am dorit doar o experienta de genul,nu sa ma indragostesc.Si acea d-soara nu stie ce simt...

Daca esti la prima experienta de acest gen, ar trebui sa te ingrijorezi: e posibil sa te atraga foarte mult femeile,si nu doar ca practica,ca experienta, ci e posibil sa fii lesbiana.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca esti la prima experienta de acest gen, ar trebui sa te ingrijorezi: e posibil sa te atraga foarte mult femeile,si nu doar ca practica,ca experienta, ci e posibil sa fii lesbiana.

 

 

Nu ma atrag femeile,nu stau sa ma uit dupa ele pe strada....daca e admir un stil de imbracaminte sau anumite haine....atat.si sincer nu as mai experimenta cu alta fata,cel putin acum.

Editat de myhaela81

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Problema e ca mi-am dorit doar o experienta de genul,nu sa ma indragostesc.Si acea d-soara nu stie ce simt...

 

 

 

 

e diferit nu poti compara...

 

 

 

cat de diuferit poate fi.... in fond dragostea e unica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×