Sari la conținut
Forum Roportal
Simplu_X

Pentru tinere talente

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In luna August deschid un bar in Bucuresti si sunt in cautare de talente. Daca ai voce sau stii sa canti la un instrument, lasa aici un link sau ataseaza un fisier video/audio... Merita si altii sa te auda!

 

 

 

Last edit:

Banuiesc ca aveti si indoieli sau cum si ce se intampla...

Ei bine, se intampla astfel:

Tu lasi aici un audio sau video si daca canti bine eu te anunt prin PM pentru o intalnire/demonstratie live...

Daca si live te descurci, vine proba publicului... Asta in august... In functie de prestatia ta, hotararea o ia clientela/publicul se semneaza si contractul... Important este sa te afirmi, banuiesc... Este vorba de un bar stil american, cu muzica live!

 

Astept si pareri de la ceilalti roportalieni... rock, Rap/hip-hap sau ambele?

Ce credeti ca merge mai bine?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Frumos.

Depinde ce urmaresti. Mie mi'ar placea jazz/rock. <_<

jazz... hmm suna bine, insa cati necunoscuti canta asa ceva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
jazz... hmm suna bine, insa cati necunoscuti canta asa ceva?

 

cred ca ai fi uimit cati inclina catre stil si mai ales cati ar aprecia un restaurant de gen... <_<

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca Rap/hip-hop -ul ar merge mai bine pentru tineri. Eu, cel putin, cunosc ffff multe persoane care deja canta acest stil de muzica. Ai avea mai mult succes si mai multi participanti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cred ca ai fi uimit cati inclina catre stil si mai ales cati ar aprecia un restaurant de gen... :blink:

Tin sa mentionez ca acest proiect a fost pus deja pe hartie

M-as bucura sa gasesc talente de genul asta...

 

eu cred ca Rap/hip-hop -ul ar merge mai bine pentru tineri. Eu, cel putin, cunosc ffff multe persoane care deja canta acest stil de muzica. Ai avea mai mult succes si mai multi participanti.

Nu este un concurs, este un bar unde o sa se canta in fiecare seara LIVE!

 

depinde ce segment urmareste... un restaurant cu muzica hip hop pt tineri suna... cel putin ciudat. Nu stiu cat ar vrea tinerii sa mearga la un restaurant... <_<

Asa este, nu stiu cati si-ar dori sa mearga intr-un bar unde unul isi baga si isi face in poporul roman/conducere...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu cred ca Rap/hip-hop -ul ar merge mai bine pentru tineri. Eu, cel putin, cunosc ffff multe persoane care deja canta acest stil de muzica. Ai avea mai mult succes si mai multi participanti.

 

depinde ce segment urmareste... un restaurant cu muzica hip hop pt tineri suna... cel putin ciudat. Nu stiu cat ar vrea tinerii sa mearga la un restaurant... <_<

Editat de Anca/Maria

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai mai Simplu, tu ai gresit ca ai scris si rap/hip-hop in primul post...

acu' serios, ce restaurant ar fi ala cu rap? :blink:

Adica, poate sunt... da' eu nu mi'l imaginez si sincer nici nu as vrea sa vad unul <_<

Stai, stai... in primul rand nu este vorba de restaurant, ci de un bar...

In al-2-lea rand, da ai dreptate... Nu m-am gandit la jazz pentru ca nu stiu/nu am auzit sa se promoveze asa ceva in Romania/Bucuresti... pacat!

Astept in continuare talente/pareri!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai mai Simplu, tu ai gresit ca ai scris si rap/hip-hop in primul post...

acu' serios, ce restaurant ar fi ala cu rap? :blink:

Adica, poate sunt... da' eu nu mi'l imaginez si sincer nici nu as vrea sa vad unul <_<

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie de la jazz mi-ar sta mancarea-n gat!(probabil ca de-aia nici nu ai gasit restaurante in care sa se asculte asa ceva...).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×