Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Vreau o prietena virtuala...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce pot face sa fiu placut si eu de femeile de pe forum? Ma uitam acum si toate au fost indragostite de Fluturel, de Ares, de Kontro,iar de Laur nu mai zic, un adevarat monument de sarm si farmec senzual...Ma simt nedorit...Orgoliul meu masculin a suferit crancen..

deci, va rog frumos, vreau si eu niste sfatuir..

CUM POT DEVENI UN TIP SIMPATIZAT DE CATRE FEMEI?

Multumesc anticipat pentru raspunsuri!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

du te in lumea reala :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Urmaream ieri topicele deschise la Sex behavior ... si chiar ma-ntrebam , oftand ... Unde-o fi movul ???... Offf , offf , mai , mai .

Este de-ajuns sa fii tu si atat ... Orice iuzerita va muri de dorul tau :P

Editat de *Berbecut*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:P

nici pe mine nu ma iubeste fumeile :flowers:

 

 

pe tine te iubesc ..io :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce pot face sa fiu placut si eu de femeile de pe forum? Ma uitam acum si toate au fost indragostite de Fluturel, de Ares, de Kontro,iar de Laur nu mai zic, un adevarat monument de sarm si farmec senzual...Ma simt nedorit...Orgoliul meu masculin a suferit crancen..

deci, va rog frumos, vreau si eu niste sfatuir..

CUM POT DEVENI UN TIP SIMPATIZAT DE CATRE FEMEI?

Multumesc anticipat pentru raspunsuri!

Vai, dragu' de tine, da' nu te complexa :P Noi te

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce pot face sa fiu placut si eu de femeile de pe forum? Ma uitam acum si toate au fost indragostite de Fluturel, de Ares, de Kontro,iar de Laur nu mai zic, un adevarat monument de sarm si farmec senzual...Ma simt nedorit...Orgoliul meu masculin a suferit crancen..

deci, va rog frumos, vreau si eu niste sfatuir..

CUM POT DEVENI UN TIP SIMPATIZAT DE CATRE FEMEI?

Multumesc anticipat pentru raspunsuri!

 

 

e chestie de ...perceptii extrazenzoriale ...trebui mutat topicul la paranormali ..:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
du te in lumea reala :flowers:

Nu are acelasi farmec....In lumea reala sunt un timid si nu merge..Aici in schimb pot fi oricum..ma intelegi ce vreau s azic? de exemplu in lumea reala nu pot s ama uit in ochii unei femei si sa zic ca imi place de ea...Aici pot s ao zic foarte usor uitandu-ma in monitor..Cred ca asta este una din dramele vietii mele!

 

Urmaream ieri topicele deschise la Sex behavior ... si chiar ma-ntrebam , oftand ... Unde-o fi movul ... Offf , offf , mai , mai .

Este de-ajuns sa fii tu si atat ... Orice iuzerita va muri de dorul tau :P

Multumesc..de 4 ani sunt eu si..nimic...Alte sfaturi nu mai ai? oare sa ma bag mai mult in seama? Sa fiu mai insistent? Sa le ofer flori?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×