Sari la conținut
Forum Roportal
avolina

Imaginea atasata la profil

Postări Recomandate

Ca tot sa-au propus teme despre id-urile noastre pe forum,despre semnaturi ce ziceti de imaginea pe care ne-am atasat-o majoritatea dintre noi?va reprezinta?am observat ca multi aveti o imagine cu un personaj din desene animate,de ce?ce reprezinta pentru voi?Eu am imaginea lui Tweety si cand ma gandesc ca monique o are pe cea a lui Sylvester........ :band: A,si am mai intalnit-o la inca doua persoane de pe forum, 8) parca ma vad pe mine,dar nu recunosc ceea ce am scris :blinca: deja m-am obisnuit cu imaginea si parca ma reprezinta,asa si cand ma gandesc la alti membrii de pe forum,de exemplu la nenea admin imi vine imediat imaginea unui nene cu barba(dar acum nu mai are imaginea asta).Voi ce ziceti despre imaginea voastra sau a altora?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e poza mea preferata din tot calcu 8) :band:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu voiam ceva care sa reprezinte o fotografie, un chip ceva si aveam in calc niste "snapsots" din videoclipuri, printre care si asta din "crawlin'" al celor de la lincain parca... "pe vremuri" imi placea mult formatia, acum nu mai sunt asa innebunita dupa ei, dar imaginea asta a ramas...mi sa-a parut potrivita, usor sinistra, ceva care te priveste.. :crazy: (un gust care te priveste :band: )...

 

e poza mea preferata din tot calcu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am ales poza asta pentru ca imi placea si mi se pare o fata putin misterioasa dar si trista ma regasesc in ea mai putin culoarea parului :De

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie imi plac ff mult copilasii, si multi prieteni imi spun "ingeras" , asa ca un copias ingeras, m`am gandit ca ar fi potrivit :Pe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi place foarte mult pictura lui Jim Warren..... la-am ales pe ala(tabloul) ca e plin de albastru... E o poza optimista ...cel putin pentru mine. 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e foarte faina :De poti sa ne dai daca ai ceva site cu picturi de`a lui Jim Warren , sa vedem si noi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
intr-adevar e f misto, si eu am remarcat-o...  8)

 

 

[snapbacca]54886[/snapbacca]

 

mersi.si a ta e misto.imi place culoarea :band:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×