Sari la conținut
Forum Roportal
oktavianser

prietena mea

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

prietena mea e suparata pe mine; eu cred ca nu are motiv; dar sa va povestesc cum s-a intamplat:

eu am fost placat 6 saptamani in strainatate la munca; ea a ramas in romania dar mai comunicam prin mesenger sms si telefon.

eu acolo , ca orice barbat, am avut o aventura cu o tipa bine ,adevarat ca avea 51 de ani dar arata traznet. treaba a durat doar o saptamana, oricum nu era nimic serios ci doar sex.

cand am venit in tzara, prietena mea m-a asteptat la aeroport cu masina sa ma duca acasa(=200km), pe drum tipa din starinatate ma suna sa ma intrebe daca am ajuns bine;

atunci prietena mea a inceput sa intrebe cine a fost la telefon. eu nu aveam de gand sa ii spun de aventura ca oricum nu fusese ceva serios. dar pana la urma a trebuit sa ii spun totul sperand ca o sa inteleaga ca nu dadeam 2 bani pe baba aia!

dar m-am inselat:( a devenit furioasa si rosie de gelozie.

 

de ce a reactionat asa?

 

de ce s-a suparat pe mine? dupa parerea mea baba poate sa si moara ca nu imi pasa! eu de prietene mea imi pasa:(

Editat de oktavianser

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sinceritatea excesiva dauneaza grav ....relatiei de cuplu :)

 

daca ea ti-ar spune ca a avut o mica aventura cu un mos ..ca nu-i pasa de el ...ca a fost doar sex ...cum ai reactiona?

 

 

o sa-i treaca ...cu timpul ...da-i timp sa-si revina din soc...se presupune ca atunci cand iubesti nu te poti gandi decat la cel iubit ,utopie evident in cazul barbatilor :tease:

 

 

ii va trece ...bafta ! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
prietena mea e suparata pe mine; eu cred ca nu are motiv; dar sa va povestesc cum s-a intamplat:

eu am fost placat 6 saptamani in strainatate la munca; ea a ramas in romania dar mai comunicam prin mesenger sms si telefon.

eu acolo , ca orice barbat, am avut o aventura cu o tipa bine ,adevarat ca avea 51 de ani dar arata traznet. treaba a durat doar o saptamana, oricum nu era nimic serios ci doar sex.

cand am venit in tzata, prietena mea m-a asteptat la aeroport cu masina sa ma duca acasa(=200km), pe drum tipa din starinatate ma suna sa ma intrebe daca am ajuns bine;

atunci prietena mea a inceput sa intrebe cine a fost la telefon. eu nu aveam de gand sa ii spun de aventura ca oricum nu fusese ceva serios. dar pana la urma a trebuit sa ii spun totul sperand ca o sa inteleaga ca nu dadeam 2 bani pe baba aia!

dar m-am inselat:( a devenit furioasa si rosie de gelozie.

 

de ce a reactionat asa?

 

de ce s-a suparat pe mine? dupa parerea mea baba poate sa si moara ca nu imi pasa! eu de prietene mea imi pasa:(

 

mai baiete, daca iti pasa de ea, nu te duceai cu ''baba''

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce a reactionat asa?

 

de ce s-a suparat pe mine? dupa parerea mea baba poate sa si moara ca nu imi pasa! eu de prietene mea imi pasa:(

:) :tease: :crazy:

nu mai am cuvinte ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
prietena mea e suparata pe mine; eu cred ca nu are motiv; dar sa va povestesc cum s-a intamplat:

eu am fost placat 6 saptamani in strainatate la munca; ea a ramas in romania dar mai comunicam prin mesenger sms si telefon.

eu acolo , ca orice barbat, am avut o aventura cu o tipa bine ,adevarat ca avea 51 de ani dar arata traznet. treaba a durat doar o saptamana, oricum nu era nimic serios ci doar sex.

cand am venit in tzata, prietena mea m-a asteptat la aeroport cu masina sa ma duca acasa(=200km), pe drum tipa din starinatate ma suna sa ma intrebe daca am ajuns bine;

atunci prietena mea a inceput sa intrebe cine a fost la telefon. eu nu aveam de gand sa ii spun de aventura ca oricum nu fusese ceva serios. dar pana la urma a trebuit sa ii spun totul sperand ca o sa inteleaga ca nu dadeam 2 bani pe baba aia!

dar m-am inselat:( a devenit furioasa si rosie de gelozie.

 

de ce a reactionat asa?

 

de ce s-a suparat pe mine? dupa parerea mea baba poate sa si moara ca nu imi pasa! eu de prietene mea imi pasa:(

 

Normal ca s-a suparat, orice femeie ar fi reactionat asa. Baba sau nu, tot aventura a fost. Nu puteai sa-i spui ca e cineva de la serviciu, sau ceva de genul asta? In nici un caz adevarul nu trebuia spus. Vorba aia, ce nu se stie poate foarte bine sa nu se fi intamplat.

Editat de Sarah N....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca iti pasa de prietena ta, nu mai faceai sex cu "baba" aia :)

Editat de xian'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

specific femeilor ...:)

imi place sinceritatea ta .....e bine ca a aflat de la tine ,ar fi putut afla direct de la ea ...intamplator si ar fi fost mai rau ,dar ...v-a trebui sa faci fata consecintelor ...o femeie priveste o relatie sexuala ca ...pe orice relatie ,ea nu poate concepe ca o relatie sexuala nu implica sentiment ,daca nu tu ea ...cea cu care avusesi aventura ...asta pentru ca femeile nu pot avea o relatie bazata nu mai pe sex ...asa ca ....degeaba incerci sa-i spui ca fu nu mai sex ca nu o vei convinge ...inarmeaza-te cu ...rabdare si tutun :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai baiete, daca iti pasa de ea, nu te duceai cu ''baba''

dar a fost doar sex!!!!!!!

 

daca iti pasa de prietena ta, nu mai faceai sex cu "baba" aia :)

sex fara sentiment. ar trebui sa conteze!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar a fost doar sex!!!!!!!

 

 

sex fara sentiment. ar trebui sa conteze!!!

 

 

degeaba tipi ca nu rezolvi nimic ...si nu pe noi trebuie sa ne convingi ...mai bine iti pastrezi energia si ..inteligenta sa impaci ...duduia ranita :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
specific femeilor ...:)

imi place sinceritatea ta .....e bine ca a aflat de la tine ,ar fi putut afla direct de la ea ...intamplator si ar fi fost mai rau ,dar ...v-a trebui sa faci fata consecintelor ...o femeie priveste o relatie sexuala ca ...pe orice relatie ,ea nu poate concepe ca o relatie sexuala nu implica sentiment ,daca nu tu ea ...cea cu care avusesi aventura ...asta pentru ca femeile nu pot avea o relatie bazata nu mai pe sex ...asa ca ....degeaba incerci sa-i spui ca fu nu mai sex ca nu o vei convinge ...inarmeaza-te cu ...rabdare si tutun :tease:

esti sigura ca o femeie nu concepe sa faca sex fara sentiment??

Editat de heidy_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×