Sari la conținut
Forum Roportal
New Task

Nu mai exista femei adevarate?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Discutam azi cu cineva la un ceai de vorba, ca barbatii se plang ca nu mai exista femei ... de femei. Ca in general, femeile care sunt femei se casatoresc, cele care mai sunt cat de cat femei sunt foarte barbatoase si fara sentimente, iar celelalte sunt femei doar cu numele.

Ce ziceti, mai exista femei "adevarate" care sa nu se agreseze psihic incarcandusi mintea cu idei nastrusnice aducatoare de

anxietate si depresie?

........................

text modificat :o:

.......................

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Discutam azi cu cineva la un ceai de vorba, ca barbatii se plang ca nu mai exista femei ... de femei. Ca in general, femeile care sunt femei se casatoresc, cele care mai sunt cat de cat femei sunt foarte barbatoase si fara sentimente, iar celelalte sunt femei doar cu numele.

Ce ziceti, mai exista femei "adevarate" care sa nu se agreseze psihic incarcandusi mintea cu idei nastrusnice aducatoare de

anxietate si depresie?

........................

text modificat :yahoo:

.......................

 

 

plagiatorule :cheer:

 

 

...femei adevarate la tot pasul ...bine nu travestiti ...ei nu ca nu dau nastere la prunci vii :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Discutam azi cu cineva la un ceai de vorba, ca barbatii se plang ca nu mai exista femei ... de femei. Ca in general, femeile care sunt femei se casatoresc, cele care mai sunt cat de cat femei sunt foarte barbatoase si fara sentimente, iar celelalte sunt femei doar cu numele.

Ce ziceti, mai exista femei "adevarate" care sa nu se agreseze psihic incarcandusi mintea cu idei nastrusnice aducatoare de

anxietate si depresie?

........................

text modificat :o:

.......................

 

Rili? De c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

traim intr o lume in care se pune baza pe dependenta psihica sau materiala... mai exista femei mature pe lumea asta ... insa iubirea ne face oarbe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce tare! Eu am fost un jantlamen si n-am indraznit sa ma pling ca nu mai exista femei adevarate! Acuma putem sa ne varsam si noi frustrarile pe-un topic! :o:

 

Discutam azi cu cineva la un ceai de vorba...

Cred ca voiai sa zici la o bere, barbati nu prea discuta la ceaiuri! :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Discutam azi cu cineva la un ceai de vorba, ca barbatii se plang ca nu mai exista femei ... de femei. Ca in general, femeile care sunt femei se casatoresc, cele care mai sunt cat de cat femei sunt foarte barbatoase si fara sentimente, iar celelalte sunt femei doar cu numele.

Ce ziceti, mai exista femei "adevarate" care sa nu se agreseze psihic incarcandusi mintea cu idei nastrusnice aducatoare de

anxietate si depresie?

........................

text modificat :o:

.......................

 

Problema este ca sunt prea multe femei "adevarate".

 

insa iubirea ne face oarbe

 

Asa e! Si unele se incurca cu tot felul de "macho" dubiosi care le mai si ard o palma din cand in cand,dar vai "il iubesc" chiar daca e un drogat(era la coltul trist un subiect).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Rili? De c
Editat de newtask

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce tare! Eu am fost un jantlamen si n-am indraznit sa ma pling ca nu mai exista femei adevarate! Acuma putem sa ne varsam si noi frustrarile pe-un topic! :doh:

 

Şi tu? :yahoo: :cheer:. Şi zi aşa... :o:

 

Ce tare! ...

 

Cred ca voiai sa zici la o bere, barbati nu prea discuta la ceaiuri! :doh:

 

:P :crazy: Too late.:doh:

 

si barbati exista, in cazul asta...nu?!!!

 

Bine

Editat de Calico

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce tare! Eu am fost un jantlamen si n-am indraznit sa ma pling ca nu mai exista femei adevarate! Acuma putem sa ne varsam si noi frustrarile pe-un topic! :yahoo:

 

exista!!!! mai cautati!!! eu cunosc cel putin una :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Problema este ca sunt prea multe femei "adevarate".

 

 

 

Asa e! Si unele se incurca cu tot felul de "macho" dubiosi care le mai si ard o palma din cand in cand,dar vai "il iubesc" chiar daca e un drogat(era la coltul trist un subiect).

aaaa.

si care este partea "adevarata" la femeia care se incurca cu o macho mucho dasta?

nu cumva partea "adevarata" a trecut odata cu menstra de saptamana trecuta?.

nu vreau sa par misogin....( desi, cam asta reiese)...insa, ...!!!!

.......................

la un moment dat spunea lumea de madam Tatoiu..( oriflame woman)....vai ce femeie de succes, o femeie adevarata,,,

totul ok. pana a inceput sa-si verse veninul asupra barbatilor in fel si chip pe la tv, erijandu-se in mama ranitelor.

ai mai!!!!

exemple sunt garla....

tot TV-iste cu multa karisma---zane si alte mimoze bucatarese

 

Spune-mi si mie , ce inseamna pt tine femeie adevarata ?

iti zic dupa ce compun o formulare adecvata.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×