Sari la conținut
Forum Roportal
babs

Erasmus

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

helou!

 

stie cineva care este procedura de aplicare pentru o bursa erasmus? care sunt criteriile de eligibilitate si ce acte trebuie depuse in dosarul de aplicare? Va multumesc anticipat pentru raspunsuri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
helou!

 

stie cineva care este procedura de aplicare pentru o bursa erasmus? care sunt criteriile de eligibilitate si ce acte trebuie depuse in dosarul de aplicare? Va multumesc anticipat pentru raspunsuri

 

 

la ce universitate esti student/a ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
http://www.studentie.ro/index.html?page=ne...on=cautare_news - aici gasesti cam tot ce vrei despre bursele Erasmus. ;) Atunci cand cand m-am dus eu in Franta cu bursa Erasmus ,am plecat doar 4 din toata universitatea(din cauza ca aveau ft putini atestat la lb.franceza), si chiar daca primeam bursa,am muncit toti 4 ca sa ne putem intretine acolo .Bursa Erasmus nu e chiar atat de roz precum pare.Dar probabil ca merita. Editat de deliah

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
la ce universitate esti student/a ?

 

sunt studenta la Universitatea de Vest din Timisoara, la Facultatea de Stiinte Economice

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum, bursa Erasmus de practica in Malta si din toamna bursa Erasmus de studiu in Olanda. Rog orice utilizator de prin Olanda, recomandari, la ce sa ma astept on a day to day basis?

Cum e Olanda beyond the travel agency flyers?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum, bursa Erasmus de practica in Malta si din toamna bursa Erasmus de studiu in Olanda. Rog orice utilizator de prin Olanda, recomandari, la ce sa ma astept on a day to day basis?

Cum e Olanda beyond the travel agency flyers?

 

Conteaza mult ce vrei sa faci in Olanda. Sa mergi sa studiezi sau sa lucrezi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×