Sari la conținut
Forum Roportal
Da Vinci

Nea CUTARE

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Asculta mai cavalerul NEGRU sau sfantu PETRU sau cum tzi ase mai spune . Eu folosec numai citate din biblie sau articole din cartea EFECTUL DA VINCI a carui autor sunt. Daca cumva te crezi in inferioritate ca supermodelator ,asta e. Intodeauna este cineva mai bun decat noi. Deci sunt cuvintele si citatele mele. Sau sunt expresi foiarte mult intalnite la diferite biserici. Sunt surprins ca, pe alte foirumuri aveam probleme cu cititotrii si nu cu modelatorii care incercau sa ma avanseze in diferite grade.Aici pe acest site sunt fericit ca cititorii ma agreaza daca nu ma idolatrizeaza.Pentru informatzia ta fotografia cu coperta cartzi EFERCTUL DA VINCI una din modelatori a primit-o. Itzi recomand prea nefericitule sa cumperi cartea Efectul DA VINCI care vrei nu vrei va revolutziona lumea. Aceasta carte nu este un roman.Fi mandru ca un roman capabil a indraznit sa puna pe hartie adevarul care altzii doresc sa il sugrume.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asculta mai cavalerul NEGRU sau sfantu PETRU sau cum tzi ase mai spune . Eu folosec numai citate din biblie sau articole din cartea EFECTUL DA VINCI a carui autor sunt.

Nu ma intereseaza daca esti sau nu autorul...

Forumul acesta este un loc pentru discutii...

Daca vrei sa-ti prezinti cartea, impacheteaz-o in format PDF si pune-o la dispozitia poporului.

 

Pana atunci te rog sa nu mai pui pasaje din ea aici.

Poti sa prezinti idei DAR daca mai folosesti Copy&Paste... topicul va fi inchis.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×