Sari la conținut
Forum Roportal
gogo84

Dragoste la prima vedere?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

credeti ca exista sanse de reusita pentru o relatie in care cei doi parteneri se iubesc dupa cateva zile ? exista sau nu sanse de casatorie ? nota : partenerii sunt de 24 ani .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
credeti ca exista sanse de reusita pentru o relatie in care cei doi parteneri se iubesc dupa cateva zile ? exista sau nu sanse de casatorie ? nota : partenerii sunt de 24 ani .

evident ca da, depinde doar de ei, ce planuri are fiecare si cat de mult se plac

multa iubire :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inainte eram sceptica,nu credeam in asta,dar cum am patit-o pe pielea mea,da,acum cred asta.Drept dovada ca o sa ma si logodesc cu acea persoana cu care sunt de mult timp impreuna si care mi-a aratat ca exista dragostea la prima vedere,asa ca m-am invatat minte sa nu mai fiu sceptica :roll: Da,exista sanse,dar totusi nu recomand o casatorie grabnica,e mai bine sa treaca ceva timp.

Editat de ingerash_vesel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sigur ca exista sanse. De ce nu? Desi nu exista o regula, nu exista nimic sigur, multe se pot intampla in timp.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:lol2: Care-i logica acestei intrebari ? Conteaza in cat timp s-au indragostit unul de celelalt ? Conteaza ca se iubesc,nu? Si atat timp cat se iubesc, fireste ca sunt sanse de casatorie !

 

 

Corect ! Daca se iubesc, nu conteaza de cit timp dureaza lol! Si atit timp cit se iubesc, nu conteaza daca se casatoresc sau nu, casatoria nu influenteza direct cantitatea de iubire lol! :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
credeti ca exista sanse de reusita pentru o relatie in care cei doi parteneri se iubesc dupa cateva zile ? exista sau nu sanse de casatorie ? nota : partenerii sunt de 24 ani .

sigur că sunt şanse de căsătorie ! :jester:

 

problema este alta ... căsătoria aia poate rezista mai puţin de 24 de ore ! :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sigur că sunt şanse de căsătorie ! :good:

 

problema este alta ... căsătoria aia poate rezista mai puţin de 24 de ore ! :lol2:

cunosc un cuplu care s-a casatorit dupa o luna de cand s-au cunoscut si sunt foarte bine

deci sunt sanse, mici, da sunt :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cunosc un cuplu care s-a casatorit dupa o luna de cand s-au cunoscut si sunt foarte bine

deci sunt sanse, mici, da sunt :lol2:

 

 

Lol! Mai copii, importanta e dragostea, nu vederea (daca e prima sau a cita o fi)!

 

"Daca dragoste nu e, nimic nu e." Marin Preda

Editat de florianb

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Lol! Mai copii, importanta e dragostea, nu vederea (daca e prima sau a cita o fi)!

 

"Daca dragoste nu e, nimic nu e." Marin Preda

sau ''fara iubire omul se ofileste ca floarea in glastra'' porfu' meu de romana din liceu :lol2:

Editat de estella

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×